Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A FIDESZ most már nem csak a...

A FIDESZ most már nem csak a "nőügyekkel" hanem a "férfi ügyekkel" sem foglalkozik?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy a hívők ezek után sem undorodnak ki ebből a pártból? Mert komolyan mondom, ami február óta történik az valami gyomorforgató.


Kezdődött minden a pedofilbotránnyal, ami után a párt két nőtől is megszabadult.


A FIDESZ ezzel el is vesztett 1 millió szavazót


Megjelent Magyar Péter, aki kihasználta a momentumot, mostanra meg sok elemző már 10-5%-ra méri a FIDESZtől.


Most meg ez a Bese atya féle botrány..


Mi kellene ahhoz, hogy tényleg tömegesen ábránduljanak ki az emberek a FIDESZből?



szept. 9. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Az a kissebbik gond, a nagyobbik, hogy semmivel sem foglalkozik a lopást leszámitva.
szept. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, a gazdasággal sem, az eü-vel sem, az oktatással sem foglalkoznak.

Most mondjátok meg: a magyar oktatásnak az volt a legnagyobb gondja eddig, hogy a diákok mobilhasználatát nem korlátozták belügyminiszteri rendelettel?

szept. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is nevetséges. Minek kell ezt rendelettel szabályozni? Miért nem használják ki inkább a benne rejlő potenciált?
szept. 9. 12:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Fidesz propaganda direkt tette a közbeszéd központi témájává ezt a meleg ügyet. Ez legyen a központi téma, ne pedig az, hogy az állam hogyan költi el a költségvetési pénzeket (intézmények működtetésére, beszerzésekre).
szept. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak közben nem törődtek azzal, hogy tele vannak búzákkal.

Akik közül néhányan csendben meghúzódnak, mint Gulyás Gergely, de mások meg verik magukat nyilvánosan, hogy annál nagyobbat bukjanak - ami természetesen rávetül a Fideszre és a kormányra is.

szept. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem ezzel van gondom, jómagan is meleg vagyok. De akinek kell, felvállalom, nem álszenteskedek. Mert amit ez a Bese atya tett, az baromira gyomorforgató. A fideszes lakájmédia meg gondolom kiáll mellette.
szept. 9. 13:14
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Erről van szó. Amíg csöndben éli az életét, nekem sincs bajom vele.

De ha beleáll abba a képmutatásba, amibe Szájer vagy Bese Gergő beleállt, akkor hangosan röhögök rajta, amikor minden kiderül róla és megbukik.

szept. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!