Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán kötsén: egyre jobb...

Orbán kötsén: egyre jobb számokat látok, ő pontosan mikről beszél?

Figyelt kérdés
szept. 9. 11:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

A lepontozókat szeretném megkérni, hogy, ha lennének oly kedvesek, lepontozás helyett, mutatni nekem pár szakpolitikust a Tisza pártból, azt nagyon megköszönném.

Lepontozás helyett is, tisztelettel köszönöm, ha segitenek.

szept. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
48%
11, ha ott tart a dolog, szerintem nagyon jó szakembereket simán lehet találni, ez pont nem lesz gond.
szept. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78%
11# Azért kapod a lepontozást mert egy birka vagy, aki hatalmon hagyná a bizonyítottan pedofil, meleg, korrupt, hazáruló kormányt ahelyett hogy esélyt adnál másnak akit később ugyanúgy le lehet váltani ha nem jól teszi a dolgát.
szept. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

11, életemben nem szavaztam 0rbánra, sosem fogok rászavazni, de attól, hogy gyűlölöm ezt a rendszert, még nem fogok egy olyan valakire adni a voksom, akit 20 évig nem zavart, amit 0rbán egyébként csinál és halvány lila fogalmunk sincs arról, hogy milyen politikai elképzelései vannak és kikkel.

Ha én birka vagyok ettől, ide nekem a legnagyobb birka cimét, büszkén fogom hordani egész életemben, akárhányan is pontoztok le. Én nem fogok fedezetlen csekkre szavazni.

szept. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
79%

14# Gratulálok, te tartod hatalmon orbánt a többmillió birkával és szolgalelkű magyarral együtt.


A gyerekednek meg majd meséld el, hogy a fidesz a hozzád hasonlóknak köszönhetően tette tönkre az országot, mert te nem mentél el a fideszen kívül másra szavazni.

szept. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

15, úgy, hogy jártam tüntetni, folyamatosan felszólalok a rendszer ellen és csakmert nem vagyok hajlandó leszavazni valakire, aki 20 évig egyébként belőle élt?


Hát, nagyon szépen köszönöm a gratulációt, viszont kivánom.

szept. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kettes számrendszerben "dolgozik".
szept. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!