Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örülnetek egy választás...

Örülnetek egy választás előtti nagy pénz osztogatasnak ha utána csődbe menne a költségvetes?

Figyelt kérdés
Szerintem siman képes rá ez a kormány hogy a hatalmaert anyagi csődbe vigye az országot hissz utána lenne 4 évük tisztára mosni magukat.

szept. 8. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Tök mindegy hogy minek örülnék, úgyis pénzszórás lesz. Sok birka meg majd megy szavazni. Választás után meg majd hatványozottan szedik vissza a pénzt, mert ingyen pénz nincs.
szept. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom, hogy egy tényleges, gazdasági államcsőd megbuktatná-e ezt a rendszert, ha ennyi genny után, még mindig pozicióban vannak, én nem vagyok benne biztos. Ráadásul szinte már ma is csődben vagyunk, ekkora költségvetési hiánnyal, ilyen államadósággal, ilyen gazdasági adatokkal, sőt Nagy Márton cash-flow-s dumája után, már kifizetési problémáink is vannak. Szerintem nem vagyunk már ma sem messze a tényleges államcsődtől.


Kormány és rendszerváltás, na annak örülni tudnék.

szept. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fsms ***** válasza:
83%
Nem, mert a számlát még az unokáink is fizetni fogják.
szept. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Eddig sem örültem neki, mégis csinálják. Érdekes módon a pénzből valahogy mindig kimaradok, csak az eszetlen költekezés következményeit nyögöm.
szept. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem engedhetik meg a vereséget, mert nekik az nem csak vereség lenne hanem idővel letöltendő böri is, így biztos hogy lesz pénzosztás.

Még akkor ha államcsőd lesz a vége.


De szerintem ha nagyon biztos lesz a bukásuk, akkor előtte bejelentik az eu kilépést hogy örökre számonkérhetetlenek maradjanak.

szept. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5# vagy elmenekülnek Moszkvában bukasuk előtti napokban pénzt addigra már offshore számlákra kiviszik és boldogan élnek meg meg nem halnak.
szept. 8. 15:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!