Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Emberek komolyan képesek...

Emberek komolyan képesek tüntetni azért, hogy lehessen telefonzoni az iskolákban?? Itt tartunk egy f0s kütyüért kiálltok, de magatokért nem.

Figyelt kérdés
Bohócok! A 27%-os áfa senkit sem zavar? Azért nem akartok tüntetni? Egyébként meg hála a Jóistennek, hogy betiltották, kevesebb tiktok agymosás megy bele az amúgyis kétes mai fiatalok agyába. Komolyan nem birtok ki 6-7 órát a barom kütyük nélkül? Beszelgessetek játszatok, (normális értelmében vetg játék) sportoljatok. Toroljetek minden kozossegi mediat, jarjatok a termeszetben, es hipp hopp nem lesztek celtalan depis magaval mit kezdeni nemtudó gyerek! Szivesen :)

szept. 5. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Most az a 27% áfa pont kit zavar rajtad kívül .Ha 25% százalék lenne pont húsz forintot spórolnál vele egy ezer forintos tételen.
szept. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Az emberek ennél sokkal furcsább dolgokra is képesek. Sosem hallottál két világháborúról?
szept. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
A társadalom és a fejlődés a digitális kultúra használatának irányába megy. Még ha a játékot is állítja be vagy pötyügi a tiktok appokat, akkor is az opciók beleivódnak az agyába és később jobban megtanulja a többi appot. Sikeresebb felnőtt lesz
szept. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

"Komolyan nem birtok ki 6-7 órát a barom kütyük nélkül? Beszelgessetek játszatok, (normális értelmében vetg játék) sportoljatok"

Azt hiszed játszani lehet? Én 10 éve voltam általános iskolás, de a játékok fele be volt tiltva. Tilos volt kidobózni a szünetben mert veszélyes, tilos volt fogócskázni a 10 perces szünetekben mert veszélyes, tilos volt duplóból fegyvereket építeni mert erőszakos, tilos volt egymással harcolni mert erőszakos, stb. A lányok még elvannak valamivel, de a fiúknak minden 2. játék be volt tiltva már akkor, 10 éve. Szóval nem olyan egyszerű dolog az, hogy "játszatok". Ráadásul emlékszem már 10 éve is telefonoztunk, pl. zenéket küldtünk egymásnak és azt hallgattuk közösen a szünetben. Mekkora fertő volt, mi? Most majd lehet csendben ülni a sarokban a következő óráig.

Ráadásul sokszor leírtam már én is, de valahogy nem bírjátok felfogni, hogy nem a telefon korlátozásával van a baj, hanem a rendelettel, ami ezt szabályozza. Túlságosan szigorú és túlságosan sok eszközt tilt, anélkül hogy bármilyen infrastruktúrát kiépítettek volna hozzá.

Pl. le kell adni az energiaitalokat is, de azokat még a doboza szerint is száraz, hűvös, napfénytől védett helyen kell tárolni. Hova a tökömbe tesz egy iskola 100 doboz energiaitalt, amit szakszerűen, és "elzártan" kell tárolni? És szerinted ez rendben van??

szept. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Dehogy van rendben. Én vidéki általános suliba jartam 2017ben ballagtam, ott nem volt ilyen betiltás dolog, de az kemény azért:D eroszakos fegyvert epiteni meg veszelyes kidobozni, de azert az lmbtq-kat fogadjuk el azzal nincs baj...hova érzékenyítik még a világot...
szept. 5. 18:40
 6/8 SZTANN ***** válasza:
Buta és aljas kérdés. És a felháborodás sokkal bonyolultabb dolognak szól, mint a mobil tiltása a tanórán. Ehhez kicsit ISMERNI kellene a dolgot, az iskolát, a digitalizációt, a mai életet. Ilyen primitív kérdést feltenni ... szánalmas...
szept. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a szánalmas ocskos, hogy sokkal nagyobb problémák vannak az országban, és azért senki nem tüntet. Jajj de amikor a telefonról van szó ami belenőtt a kezetekbe? Azért tuntessunk!! Nem tudunk mit kezdeni magunkal telefon nélkül? Digitalizáció? Mai élet? Nem devizapárokat fogsz nézni a telodon a suliban, sem nem pedig weboldalt fejleszteni vagy bármi más értelmeset amiből ne adj Isten pénz is van, hanem az agymosast a mergezo tartalmat fogod nézni ami része annak, hogy gyengítse, butitsa az embert világszerte
szept. 6. 12:29
 8/8 anonim ***** válasza:

"hanem az agymosast a mergezo tartalmat fogod nézni"

Vagy lefotózod a házit a hiányzó társadnak. De ugye kitiltottak minden képrögzítő eszközt...

szept. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!