Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiként ha nem a Tisza...

Ellenzékiként ha nem a Tisza pártra szavazol, akkor hova húzod az X-et 2026-ban?

Figyelt kérdés
Még a Mihazánkosokat megértem. Ők más világ. Na de a többiek? Miért nem a Tiszát választjátok? Másnak nincs esélye.
szept. 4. 02:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%
Természetesen a Mi Hazánkra mint minden magyar ember.
szept. 4. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Gattyán "fejemre húzom az alsóGatyám" György pártjára a MEMO-ra.
szept. 4. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Ellenzékiként csak és kizárólag a Tiszapártra szavazok senki más nemjöhet számításba.
szept. 4. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
6%

#3


Ki is lehetne méltóbb egy ország vezetésére, mint aki mentelmi joga mögé bújva ússza meg a 6 év börtönt! :DDDDD

szept. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Baloldali, liberális emberként én csak és kizárólag baloldali, liberális pártra fogok szavazni, nagy kár, hogy ilyenből jelenleg egy párt sincs.
szept. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
1# de akkor aki nem a mihasznákra szavaz az nem magyar és lehet deportálni?
szept. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Te már tutira tudod milyen pártok indulnak, milyenek léteznek két év múlva?

Majd ha az kiderül, térjünk vissza a kérdésedre.

szept. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
30%

#4

"Ki is lehetne méltóbb egy ország vezetésére, mint aki mentelmi joga mögé bújva ússza meg a 6 év börtönt! :DDDDD"

Ez elég súlyos rágalom. Miféle börtönbüntetést úszott meg Magyar Péter?

szept. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

#4 Igen, aki nem mellesleg eltörölné a mentelmi jogot, majd az első adandó alkalommal mögé bújik. Teljesen mindegy, hogy amivel vádolják az koholt vagy sem, mert ha koholt akkor pláne igazolja azt, hogy van értelme a mentelmijognak, amit eddig valahogy nem akart megérteni, mi az értelme.

Na és ki másra, mint arra, aki úgy indított, hogy Ő nem akar politikusi pályára lépni, majd kettőt pislogtunk és politikusi pályára lépett (szó szerint azt mondta erre, hogy ez még viccnek is rossz!!!).

Ki más, mint aki azt mondta, hogy nem akarja a miniszterelnöki pozíciót betölteni, de még mindig úgy néz ki, hogy nem más töltené be, mint Ő és majd 26-ban ki is derül, ki a jelöltjük.

Ki más, mint aki azt mondta, hogy Ő nem megy ki Brüsszelbe bohóckodni, mert azok ingyenélők, ingyen pénz a nagy büdös semmiért és amint adta a lehetőség Brüsszelben találtuk Pétert. Nem azt mondom, hogy nem változtathat egy politikus a véleményén, sőt még akár a kitűzött irányvonalon is, de hát az nem történhet ilyen gyorsan, egyik évről a másikra, sőt most már egyik hétről a másikra, ilyen előfordul nagy múltú pártoknál...

Erre lehet mondani, hogy süket fideszes propaganda, mert a Fidesz is ezzel támadja Pétert, tudom, hallom tőlük, szó se róla, de attól még ez így van, így történt, nincs mit tagadni rajta! A süket Fideszes propaganda az, hogy a TV2-n folyamatosan azzal az egy diszkóbalesetével jönnek és úgy adják elő, mintha szokása lenne az, mi ott történt.

Egy "megbízható" alak. Persze ilyen "megbízható" alakokkal tele van a padlás, szó se róla, bőség zavara. A Fideszben sem ismeretlen jelenség, csak hogy akkor hogy kerül fel Péter a lekvárok közé, mikor Ő is csak szar, azt nem értem és akkor egyúttal azt sem értem, hogy kerülnek egyesek meg a helyükre azon embereknél, akik Pétert nem tudják jól elhelyezni?

A büdös életben egyszer mikor fog végre megvalósulni az, hogy kiáll egy párt szemben ezzel a kormánnyal, egy olyan párt, amit nem volt NER-es alapít? Amit nem már egyszer kipróbált és leszavazott alapít? Amit nem egy olyan ember alapít, aki hiteltelen annak okán, hogy már egyszer átverte a palánkon a teljes szavazótáborát? Amiben nem hazaárulók vannak? Aminek élén nem egy szégyellnivaló, halálosan hülye van, aki össze-vissza hadovál, sérteget? Aki nem szélsőséges, nincsenek elmebeteg gondolatai? Ez a jelenlegi teljes ellenzéki tábor, és emellett hát csoda b....a meg, hogy egy ilyen teljesítménnyel, amit a Fidesz nyújt, ezzel is 2/3-ot lehet behúzni folyamatosan? És állnak sokan értetlenül, hogy ez hogy lehet, hisz g.cik? Lehet, hát de kik ezek, akik próbálkoznak mellette? Milyen emberek? Aki ez ellen a kormány ellen van és megbuktatná, az gyak. folyamatosan alázva van ezzel, hogy ilyen okádékokra kényszerül és vállalnia kell b....a meg, hogy igen, én rá szavaztam, erre a hulladékra és ez igazából nem is hulladék ám, csak kimosta az m1 az agyadat, amúgy egy fasza csávó, és ezek után egyetlen kibúvója ez alól, hogy gyorsan terel és elkezdi szidni a Fideszt, a kormányt, hogy az mekkora egy sz-rhalmaz, és OK, legyen igaza, legyen akár igaza konkrétan mindenben, de (én nem vagyok ellenzéki egyébként) mivel érdemelték meg ezek az emberek ezt a méltatlan helyzetet, hogy ilyen emberekre kell, hogy rákényszerüljenek? Mert, OK, úgy vélik, hogy világégés mit a Fidesz művel, de emellett nem akarom elhinni, hogy nem bántja őket ez, hogy ilyen emberekben kell hinniük, hogy nem több ennél valójában az igényük. Bizonyosan több, ahogy egyébként én úgy gondolom a Fidesz szavazótáborának is több volna az igénye, csak szart a fosra nem cseréli, ennyi. Arról megvan győződve, hogy ezt lehetne érdemben jobban csinálni (OK, nem mindegyik, valaki szerelmes), abban viszont nem hisz, hogy ezt bárki is akarná érdemben jobban csinálni és emellett úgy látja (és ezt szerintem jól látja), hogy Orbán Viktor képességeihez közelítő politikus nincs jelenleg. A Fideszt a Fidesz szavazótáborán belül Orbán Viktor tartja életben, az Ő politikusi kvalitásai. Hogy kettő ember van mindössze a magyar politikában, aki ésszel és emellett ambícióval is felér hozzá, az szánalmas. Az egyik Gyurcsány Ferenc, aki mint ember véleményem szerint nem, de mint politikus egy köpedelem és ebben az évben gyak. az egész ország értett egyet ebben (végre valamiben). A másik pedig Vona Gábor, aki átb.szta az agyát nem kevesebb, mint 1 millió embernek és kifogytunk, eddig mindössze ennyi volt a felhozatal, Horn halála óta ennyi. Ez nagyon gáz! Ne gondoljátok, hogy ne volna igény többre a Fidesz szavazótáborán belül is, csak valamiért nem valljuk ezt be egymásnak. Számos olyan probléma van, amit problémának látnak ők is (én is), a többségnek higgyétek el, hogy nincs homokba dugva a feje, csak egészen egyszerűen másképp mérlegel, ennyi.

szept. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30%
Az egyetlen magyar pártra, a Mi Hazánkra. A folyamatosan hazudozó magyar pétert értelmes ember nem veszi komolyan.
szept. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!