Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán most eléri, hogy a...

Orbán most eléri, hogy a szociális rendszer teljesen felboruljon?

Figyelt kérdés

Nem rég indult el a kötelező átvilágítás szociális területen, máris 265 fő felmondott, ezt maga a Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság nyilatkozta. Amúgy is évek óta messze a legkevésbé megbecsült zömében diplomához kötött munkakörökről van szó, nem is értem mire gondoltak.

Szemely szerint végzős hallgató vagyok. Nem dolgozok a szakmában, nem is szeretnék a későbbiekben sem. Csakis azért fejezem be, mert nem akarom visszafizetni Orbánnak az államilag támogatott feleveket... Egy gyönyörű szakmát megcsúfítanak, pedig imádnék benne dolgozni... A szakma ellen beszélek, de remélem végre valahára eljutnak arra a szintre, mint pár éve a pedagógusok. Tüntetni kell ezerrel, remélem Magyar Péter és az értelmesebb ellenzékiek felkapják a témát.


szept. 1. 19:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Fel van az már így is borulva.
szept. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Aki retteg az átvilágítástól, az nem is való oda.
szept. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

2004 környékén azt tanultuk hogy gyengül a szociális háló, most meg már szerintem akkora lyuk van rajta hogy csak a széle látszik, lassan eltűnik (a süllyesztőben).


Melegedők mennek tönkre, zárnak be, a pékáru is drága, ha csak nem kapnak az élelmiszerbanktól (a Tesco például partner ebben), az intézmények is annyi pénzt kapnak hogy hó végéig éppenhogy kihúzzák, közben áldatlan állapotok vannak, fizetés lóf@sz, veszélyességi pótlék és egyéb kockázat nélkül nem tudsz dolgozni. A segítők is szarban vannak, szóval jó a helyzet!

szept. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!