Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány százalékon állhat jelenle...

Hány százalékon állhat jelenleg a Tisza párt?

Figyelt kérdés
Van ahol a friss kutatásokat nyomon lehet követni?

aug. 31. 21:22
A kérdező szavazást indított:
20% alatt
20-30% között
30-35% között
35-40% között
40% felett
63 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
28%
Az ep választás óta semmit nem csinálnak elég sokan csalódtak bennük
aug. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
26%
#1 Akkor lesz igazán sok csalódott szavazójuk amikor majd csinálnak is valamit.
aug. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
55%

Nem csinálnak sokat?

A pasi elkezdte járni a kórházakat, most a vasútat, és mennek tovább a sulikhoz, stb...

aug. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
31%

3

Petya is a fidesz táborát szaporította amikor ezeket lerohasztották most meg játsza az agyát meg van pofája pár guriga wc papírt vinni amikor milliárdokat loptak el a klándzzsal.

aug. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
54%

Lehet, de azt régen csinálta.

Én konkrétan akkor jöttem rá, hogy baj van az országban, amikor láttam, hogy a kórházakban nincsen szappan és wc papír. Akkor még fiatal voltam

Most pedig látom, hogy MP az egyetlen esélyünk. Lehet sok hibája, lehet sok minden nem szimpi benne, ettől függetlenül ő az egyetlen esélyes arra, hogy megakadályozza a következő 2/3-ot.

aug. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
21%

"A pasi elkezdte járni a kórházakat, most a vasútat, és mennek tovább a sulikhoz, stb..."

És?

1: Aki ma nem ismeri az egészségügy, a közlekedés, vagy az oktatás színvonalát, az eddig nem hogy homokba dogta a fejét, hanem 10km-rel a föld alatt feküdt. A vasút állapota évek óta viccek, mémek témája, a máv késései 5 évvel ezelőtt is már legendásak voltak. Akinek van gyereke, az tisztában van az oktatás színvonalával, aki járt már kórházban, megtudta hogy ott milyen állapotok vannak. Nekem a papám még 2016-ban halt meg egy nagyvárosban, a kórházban már akkor nem működtek a liftek, a falról hiányzott a csempe, később átszállították egy külön épületbe ahol egész nap az ágyhoz volt kötözve. Utoljára néhány hónapja voltam kórházban, a sürgősségin, ott sem jobb a helyzet. De ehhez nem kell a Magyar Péter, akinek van szeme, az látja.

2: A bizonytalan szavazóknak 2024-ben is, meg 2018-ban is az volt a baja hogy nincs alternatíva. Ezt szakértők is elmondták, egyes politikusok is elmondták, sajtó is írt róla, riportokon is mondták a nem-szavazók vagy épp a fideszre szavazók, hogy hát nincs jobb, mégis kire szavaznának? Magyar Péter megint azt teszi mint az elmúlt években az összes többi politikus: elmondja, hogy mennyire rossz minden. És? Tudjuk, de mi a megoldás? Ettől nem fognak a bizonytalan szavazók rá szavazni, mert ugyanezt elmondta nekik az összes többi párt 200-szor az emúlt években.

De még ha valaki Magyar Pétertől is értesülne róla, hogy rossz állapotúak a kórházak, ezzel is csak annyit ér el, hogy talán nem szavaz többet a fideszre. De ezzel a Tisza támogatottsága semennyit nem nő, ahhoz ajánlatok, ígéretek, javaslatok és felmutatható eredmények kellenének. Az EU egy jó lehetőség lenne eredmények felmutatására, de mióta Magyar a korábbi ígéretével szemben felvette az EP mandátumát, egy árva szót nem hallottam az EU-s tevékenységükről. Magyar azt állította, azért is jó az EP mandátum, mert így joga van a magyar parlamentben kérdéseket intézni Orbánhoz. De hiába vette fel az EP mandátumát, azóta egyetlen kérdéséről sem hallottam, azt se tudom jár-e a magyar parlamentben. Így felőlem leírhatja az összes közszolgáltatás helyzetét, de azzal sem eddig nem lettünk előrébb, sem ezután nem leszünk.

aug. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
22%

5. idióta messiásváró...hanyadikat követed...?!

nekem poloska nem az egyetlen esélyem és a legtöbb értelmes embernek sem, max a szekta tagoknak...minden normális ember látja ,hogy egy orban2.0

aug. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
39%

5-ös amikor gyerek voltam - még 2010 előtt - nekem is vinnem kellett tisztasági szereket.

Illetve dolgozik egészségügyben testvérem: reggel kirakja a takarító a wc papírt, 10 óra magasságára ellopják.

aug. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
10%
7-es, és mégis milyen más esélyed van?
szept. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
18%
#3 Az összes bohózat ezt csinálja, mi ebben az új? Soha, senki nem nyert még választást vele. Ráadásul Magyar Péter úgy csinálja a látogatásokat, hogy szánt szándékkal károkat is hagy maga után.
szept. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!