Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki/k állhat a nemrég felfedeze...

Ki/k állhat a nemrég felfedezett rejtélyes és iszonyatosan hatalmas összegű tőkével rendelkező Donor ZRT mögött? 13 800 milliárd forint?? Az államadósságunk háromszor megfizethető lenne belőle. Hol van ilyenkor a NAV?

Figyelt kérdés
Ez biztosan valami külföldi pénz lesz, amiről tud a kormányunk.....ha Brazília akkor Kína?? Ki mire gondol?

#Donor ZRT.
aug. 30. 13:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%

"Ki mire gondol?"


Hogy kamu.

Attól, hogy leírták egy papírra, nem jelenti azt, hogy az a pénz tényleg létezik.


"Ez biztosan valami külföldi pénz lesz, amiről tud a kormányunk....."


Nem gondolod, hogy jobban elrejtették volna?

Magántőkealap, Málta stb.

Esetleg hazsnálják a reptér vásárlásra.

Ennek így nincs sok értelme.

aug. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Linkelnél cikket mire gondolsz? Kérdező!
aug. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Lehetséges,hogy orosz oligarchák pénze amit itt tartanak,itt mosnak tisztára
aug. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem lehetne belőle háromszor kifizetni az államadósságot, ellenben még a harmadára se lenne elég.
aug. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
#4 - Na igen, a kedves kommentelők számolni nem tudnak, de mindenhez értenek a világon.
aug. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2#: Igazad van a linkre vonatkozóan, de ha a keresőbe beírjuk, akkor mindenféle, de nem feltétlen pontos infók jönnek össze a témával kapcsolatosan, így óvatosan vele.
aug. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6. Azért lettem volna kíváncsi a linkre de érthetetlen mód lepontoztak...

Pedig ha kérdezek valamit akkor alátámasztom adatokkal, hogy mire gondolok.

aug. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem hírmondó vagyok, nyilván olyanok hozzászólását vártam, akik olvasták a hírt (nem volt nehéz , hisz szinte minden oldalon megjelent ) és van is véleményük. Egy helyesbítés valóban szükséges: nem az államadósságra elég akár az összeg harmada is (sajnos ) "csak " a 2024. évi költségvetési hiányra.
aug. 30. 15:52
 9/12 A kérdező kommentje:
De továbbra is érdekel, hogy ki mit gondol az ügy hátteréről. Ha kamu, akkor mi értelme ?
aug. 30. 15:53
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyébként ha jól tudom a g7 újságírói fedezték fel, ott érdemes kezdeni ...
aug. 30. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!