Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád a külföldi nyaralás...

Támogatnád a külföldi nyaralás szigorítását?

Figyelt kérdés

Legfrissebb kutatások szerint egyre kevesebben nyaralnak a Balatonon.

Én támogatnám. Meg kell tiltani, hogy külföldre utazzanak nyáron. Ott a Balaton, csodálatos élményekkel teli, ne külföldön költsék el a pénzüket. Gazdaságnak is jót tenne.


aug. 29. 14:22
A kérdező szavazást indított:
Támogatom
Nem támogatom
28 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
1%
Annyiban hogy aki külföldön nyaral az adózását vizsgálni kell, leginkább a fideszes nerbárók tehetik ezt meg, másnak nincs erre pénze.
aug. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
98%

A balaton csodálatos? Ember jártál te egyáltalán csak az Adrián? Miért akarsz te Észa-Korea szinten élni és ilyeneket rákényszeríteni másra?

Téged kellene bezárni, hogy csak a fürdőkádadban fürödhess.

aug. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 árokpart ***** válasza:
93%
Balaton partiként mondom, hogy rengetegen voltak a Balatonnál, főleg augusztus elejétől , most a hónap végéig. Mellesleg rengeteg külföldi túrista aki a tengerre megy használja tranzitnak pár napos nyaralásként a Balatont és rengeteg magyar is Horvátországból visszatérve eltölt még pár napot a Balatonnál.
aug. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Horvátba mennek általában a magyarok, azok is akik nem keresnek milliókat havi szinten.
aug. 29. 14:26
 5/26 árokpart ***** válasza:
92%
1-es Tévedés, mert egyszerű emberként is el tudok menni 1 hétre Olaszországba.
aug. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
46%
Talán ha lesz majd ott is annyi és olyan szintű strand, és kemping mint Horvátországban vagy Görögországban és az időjárás is garantáltan napos lesz, akkor érdemes ezen elgondolkodni.
aug. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
40%
Egyszerű ember aki nem fideszes nem tud menni külföldre csak a sok....
aug. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
71%
Csak szólok, hogy Spanyolország sokkal olcsóbb. Akkor miért menjek én ajóval drágább Balatonra, amikor amúgy is útálom?
aug. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
28%
Előbb legyen a Balatonon is annyi minőségi nudista strand, mint a Horvátoknál.
aug. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%
Én még éltem abban az időben, amikor államilag korlátozva volt a külföldre utazás. Nem kavánom vissza azt az időszakot. Látszik, hogy a kérdező fiatal, nem élt a szocializmusban, különben nem kérdezne ekkora baromságot.
aug. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!