Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek a strómanja lehet az a...

Kinek a strómanja lehet az a magyar férfi, akinek a vagyona messze több, mint Mészáros Lőrincé?

Figyelt kérdés

[link]


A céginformáció szerint a tulajdonos egy bizonyos Takács János György (an.: Jakus Mária) Születési ideje: 1957/11/08, de ez így semmit sem mond, ő valószínűleg csak egy stróman. Bár furcsa, hogy ez nem minősül pénzmosásnak.

Mert azért 15 ezer milliárd forint csak úgy nem terem.

És egyáltalán honnan van ez az irdatlan mennyiségű pénz?



aug. 29. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Rothschild?
aug. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez nem vicc, Ránéztem az e-cégjegyzékre, csak a Donor Zrt-ben valóban 4.532 milliárd forint a törzsrészvény és lényegében semmit sem csinál a cég.
aug. 29. 13:11
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
A Tisza párt ezt is Tisztába teszi.
aug. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem mindenkit nyom előre a fidesz. Nyilván lölő csak a jéghegy csúcsa. Pontosan az ilyen milliárdosok gazdagodnak a jelenlegi közegészségügyből...


Mit gondolsz miért hajtja a fidesz az embereket a magánba?

aug. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Drog-kartell pénzmosodája, ami jól jön majd a fidesznek adományozóként a 2026-os kampánykor?
aug. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Az én tippem az, hogy nem sima Magyar stróman. Orosz vagy Kínai vagy hasonló körök állhatnak mögötte, és a kormány kormány/Magyar kormányközeli cégek, üzletemberek és az Oroszok közötti pénzmozgások fedése ez.
aug. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig mondtam, hogy amit mi látunk (yachtok, birtokok, Lölő, Rogán stb...) az semmi ahoz képest amit lopnak. Ezt úgy kell elképzelni, hogy amit eddig láttunk, az olyan, mint ha én ellopnék 100 forintot és abból 1 forint amit látunk. Most előkerült ez az ember is, ez is bizonyítja, hogy amit eddig láttunk az semmi ahoz képest, amennyit tényleg lopnak.
aug. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7: Sőt, szerintem ő csak egy a sok közül. Van itt még több is, ha valaki megkapargatná. A pályázati pénzek és támogatások átlag 70%-át kell visszaadni kp-ben kormányközeli politikusoknak, ezek a pénzek valahova vándorolnak. De sajnos pont ezért a fidesz megszüntette a vagyonosodási viszgálatokat, pedig nem ártana az ilyeneket is megvizsgálna a nav-nak.
aug. 30. 08:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!