Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egyszer majd megbukik a...

Ha egyszer majd megbukik a Fidesz, akkor az agymosott hívei úgy fognak betörni az Országházba, mint Trump hívei a Capitoliumba?

Figyelt kérdés

aug. 28. 19:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
3%
Sajnos nincs esély arra, hogy megbukjon. Így aztán - egyelőre - ez ok nélküli kérdés.
aug. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Esély mindig van, hosszú idő után talán most a legnagyobb az esély rá hogy eltünjön ez a tolvaj korrupt pedofil banda a süllyesztőbe.

A kérdésre válaszolva biztos hogy őrjöngenek majd ezek olyan fanatikus orbán hívők hogy megőrülnek ha kikerül a csüngőhasú a hatalomból.

Hajrá Tisza!

aug. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Valószínű az lesz, de nagyobb hangerővel, mint 2006-ban volt. Már bánom, de én akkor napi zsoldért csináltam a balhét. Konkrétan nem mondták ki adja, de sejtésem szerint nem Gyurcsány volt a pénzosztó.
aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
17%

#2

Miért gondolod el?

Hány százalékot érhet el a Tisza, amit én a FIDESZ fiókpártjának gondolok?

aug. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#4: A Fidesz nem csupa nagybetűvel írandó, valamikor még úgy kellett, de mivel most már távolabb sem állhatna a fiatal demokratáktól, simán Fidesz. :)

Ellenben a TISZA, mivel a Tisztelet és Szabadság Párt rövidítése, nagybetűkkel írva (is) helyes. :)

aug. 28. 19:58
 6/16 anonim ***** válasza:
13%

#5

Nagyon vicces. Teljesen mindegy, hogy kis vagy nagybetűvel, de hány százalékot érhetnek el?

aug. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
2026-ban? Én olyan 35-40-re tippelnék. :)
aug. 28. 20:03
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

#7

Melyik pártnak tippelsz annyit?

aug. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Van rá esély kérdező.
aug. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#8: “Hány százalékot érhet el a Tisza(…)?”, kérdezed te. Akkor mit gondolsz, melyik pártra írtam ennyit? :)
aug. 28. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!