Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszes retorika szerint...

A Fideszes retorika szerint nem baj, ha a kórházak faláról szakad le a vakolat, csak az a baj ha Magyar Péter odamegy megnézni?

Figyelt kérdés
aug. 27. 08:59
1 2
 11/13 árokpart ***** válasza:
41%
8-as Amiket felsoroltál azok szerinted rendben vannak a 21- században 20 éves EU-s tagság után? Ne azt nézzük már, hogy mikor votl rosszabb, hanem, hogy végre már úgy lehessünk mint az osztrákok.
aug. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
49%

"Te is jártál már kórházakban, ha nem is voltál beteg, de látogatóként, nem?"


És szóvátetted nyilvánosan azokat az állapotokat?"


Nem tettem szóvá, mert sehol sem akart rám omlani a vakolat vagy a mennyezet, és penészfoltok sem akartak rám ugrani. Pedig arra nagyon kényes vagyok, mert allergiás is vagyok rá.

Nálunk (megyeszékhely) van teljesen felújított kórház, ami olyan, mint egy szálloda. És vannak még régiek is, de azok sem veszélyesek, csak nem szépek.

aug. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 BécsiFehér ***** válasza:

"Nálunk (megyeszékhely) van teljesen felújított kórház, ami olyan, mint egy szálloda"

Hol van ez, ha szabad tudnom?

aug. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!