Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Y generáció szemében...

Az Y generáció szemében Gyurcsány Ferenc egy pozitív megítélésű politikai figura?

Figyelt kérdés

Abszolút értékben nem ilyen egzakt a megítélése, de Orbánhoz és a mostani helyzethez képest azt lehet látni, hogy már Gyurcsány is pozitív alaknak tűnik az Y generáció számára. Van egyfajta Gyurcsány nosztalgia, mint az öregeknél a Kádár nosztalgia csak nem olyan nagy lélegzetvételű, mivel Fletó azért nem kormányzott olyan sokáig.

Y generációsok, ti melyikkel értetek egyet az alábbiak közül?


aug. 27. 00:07
A kérdező szavazást indított:
Gyurcsány egy jó politikus volt, kár volt leváltani. Bárcsak azóta is ő lenne, nem itt tartanánk.
Gyurcsány is szar volt, csak a jelenlegi még szarabb kormányzáshoz képest kicsit rózsaszínebb a köd körülötte.
Ugyanolyan szar volt Gyurcsány és mint Orbán is, nincs lényegi különbség közöttük.
Gyurcsány szar volt még Orbánhoz képest is.
24 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Inkább Z generációsok közt vannak Gyurcsány fanok.
aug. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Én nem vagyok Y, Gen Z vagyok...Gyurcsány és Orbán közt 1 a különbség, Gyurcsány egy noob szintű tolvaj, kicsiben tolta a lopást, míg Orbán egy pro szintű tolvaj, batár nagy tételben tolja a lopást....


1-es Nincs semmi nosztalgia Gyurcsány felé, 2019-ben megmutatkozott, hogy a DK kicsit sem különb Orbánéknál, a fővárosi cégek élére nem szakembereket helyeztek, hanem a DK nyomására a saját korrupt embereiket pakolták Draskoviccsal az élen... plusz a kerületekben ismét elkezdték az MSZP/DK-s politikusok a lopásokat, annyira amatőr noob szinten, hogy sorra kattan a bilincs mindegyiken, és ezeknek a szavazóik meg pontosan ugyan úgy tapsikolnak ezeknek tovább, meg tagadnak habzó szájjal, mint a Fideszes boomerek a narancsos korrupcióra.

aug. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Gyurcsány Z generációpárti.
aug. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Fogyatékosok vagytok hogy még mindig gyurcsányoztok 14 év fidesz után?
aug. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23%

Y generációs vagyok.

Gyurcsány idejében jártam egyetemre, sokkal jobb volt.


A baj akkor kezdődött mikor végeztem, és az ingatlanár felhajtók kerültek hatalomra.


Az Y generáció és a Z generáció életét is a narancs tette tönkre.

aug. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!