Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A végén még tényleg igaza...

A végén még tényleg igaza lesz az akkori fideszes igazságügyi miniszternek, hogy Rogánék tényleg kihúzták magukat a Schadl-Völner ügy nyomozati anyagaiból (még az előkészítő szakaszban, amikor hozzáférhettek)?

Figyelt kérdés

[link]


Az ügyészség szerint fizikailag nem lehet belenyúlni a nyomozati iratokba. A Tisza Párt elnöke viszont állítja: az úgynevezett előkészítő eljárásban volt lehetősége Rogánéknak kihúzni részleteket a dokumentumokból, hiszen akkor még csak alig pár állami szervenek volt hozzáférése a nyomozati anyagokhoz. Ezért azt kellett volna megvizsgálni szerinte, hogy előkészítő szakaszban történt-e beavatkozás.



aug. 26. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Természetesen igaz.
aug. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5%
Nem.
aug. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Egészen biztos vagyok benne, hogy dr. Varga Judit igazat mondott.
aug. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Alap hogy igaz, így bármit megtehetnek rogánék. Van 2 millió tanulatlan, ostoba vidéki hülye aki támogatja a pedofil seggüket.
aug. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%
Mért te nem húznád ki magad ha hozzáférnél?
aug. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
#5: én nem követek el bűncselekményeket, mert rogánékkal ellentétben én nem vagyok romlott gazember!
aug. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
9%
Szegény Pszicho Peti erőlködik, de nagyon pofára esett.
aug. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyira pofára esett, hogy támogatottságban lassan utoléri a Fideszt. :D
aug. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!