Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólna a nép, ha Orbán...

Mit szólna a nép, ha Orbán megadóztatná a nem létező több millió forintos megtakarításait az embereknek?

Figyelt kérdés
Mondjuk a NAV vizsgálódik is, és valamilyen oknál fogva ráfogja, hogy neked kell lennie mondjuk 5 milládnak, ami megtakarítás, így fizess.

aug. 26. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Már most is van kamatadó, ami gyakorlatilag az állampapírok kivételével mindenre vonatozik.
aug. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Oké. A maradékot ide utalhatják: ...
aug. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kérdés komoly, vagy viccelődni próbálsz? Ha előbbi, akkor vagyonadónak hívják, amiről beszélsz, ami egy alapvetően baloldali gondolat, a jelenlegi magyar kormánytól elég távol áll, én nem félnék hogy bevezetik a közeljövőben. A "nem létező megtakarítás" részt nem teljesen értem, ez valami kommentár arra, hogy az átlag magyar megtakarítás 23 millió Ft? Mert ha igen, akkor tényleg annyi, csak nagyon egyenlőtlenül van elosztva, de nem arról van szó, hogy "nem létező" megtakarításokról tud a NAV.
aug. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
49%
most is van rajtuk adó, nekem is kellett tavaly fizetnem 15%-ot a megtakarításom kivétele után.
aug. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem a megtakarításod kivétele után fizettél adót, hanem a realizált kamat után.
aug. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az átlag olyan, hogy ha neked van 5 milliárdod, nekem 0 ft-om, akkor átlagosan 2,5 milliárdunk van.
aug. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hü lye vagy te!!
aug. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!