Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy Németország...

Miért van az, hogy Németországban és Ausztriában már olcsóbban árulják azokat az élelmiszereket amiket Magyarországról importálnak, mint itt helyben?

Figyelt kérdés

Annak ellenére, hogy fú mekkora energiaválság van (elvileg), mégis elviszik innen az árút kamionokkal, aztán a német jürgen olcsóbban megveszi fenn északon Hamburgban a Pick szalámit (a maga nettó 3700 Euro átlagos fizetéséből), mint a Békéscsabai mélyszegény, nyomor fizetésből.


Azért amikor ilyesmiket hall az ismerőseitől az ember, meg olvas a neten, akkor kinyílik a zsebében a bicska. Akkor ez most tulajdonképpen kinek a hibája? Hát csak a kormányé.


aug. 25. 22:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%

"A Pick Magyarországon egy jól csengő márkanév, míg Németországban az alsó polcos szalámik között versenyez."


LOL. Nem tudod mit beszélsz barátom.

aug. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"meg olvas a neten"


nem kell mindent elhinni, amit a neten olvasol

aug. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
72%

"Attól még, hogy te kelet-európaiként nem kapsz ennyit, főleg nem kuli munkával, az nem azt jelenti hogy egy echte német ne kapna meg."


drága bogaram. 10 éve élek itt matematika tanár vagyok, voltam többször Hamburgban, Kielben, fent északon (Schleswig-Holstein) kirándulni, nyaralni. nekem elhiheted, hogy Hamburgon kívül nem keresnek olyan jól, mint Bajorországban. Az meg, hogy hol mit írnak... ezen elven Magyarországon is mennyi az átlagfizetes, amit mindig kidob a KSH? Gondolom az valóban tükrözi is a valóságot... Ha a neten azt írják, hogy láttak egy 3 fejű csillámpónit a hold előtt repülni, gondolom te azt is elhiszed.

aug. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!