Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik el ennyien, hogy...

Miért hiszik el ennyien, hogy majd 2026-ban le tudják váltani az orbáni maffia államot?

Figyelt kérdés

Én racionális vagyok. Erre egy fikarcnyi esélyt sem látok és nem azért , mert negatív vagyok. Egyszerűen a média és a kampányszabályozás, finanszírozás a fidesznél és ennyi. Talán a 2/3 elvételére esély lehet, de ha sok külföldi kap könnyített itt tartózkodást addig, akkor bizony annak is annyi.


Mégis sokan mire alapozva reménykednek olyan dolgpkban, aminek abszolút semmi realitása???



aug. 22. 15:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
29%
Ez egy közkeletű félremagyarázás
aug. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
45%

Jól látod.

Talán mert van egy "Messiás", aki szerint minden megoldható.

Ha a nép is így gondolná, akkor - ha nem is rögtön 2010-ben, de min. 2018-ban - nem

Viktor Viktorovics Vikátorovics Viktorta de Traktorta

dandártábornok-(k)admirális-al-ellentengertábornagy urat választja meg 150* is.

De úgy látszódik, hogy nekünk ez így is jó.

aug. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Az ellenzék nem tudja megszólítani az embereket, nem vevők arra, amit képviselnek. Legutóbb is alig érdekelt valakit a kínai egyetem vagy a melegek jogai. A programjukat is a segélyezéssel indították, sokan nem is nézték tovább.

A Tisza érdekes eset, kíváncsi leszek, mit mondanak majd a hétköznapi dolgokról is (adózás, családtámogatások) ha majd csitul a felhajtás, mert egyelőre csak az van, más konkrétumot nem tudni.

aug. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
19%
Leszarjuk miben hiszel. A tisza elsodorja a narancsos bűnözőket, a suttyó jobbágy rajongóit és az álellenzéki szarháziakat is.
aug. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
14. Az általad leírtak alapján te sem különbözöl egy suttyó , primitív szházitól 🤷
aug. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Mi meg azt szarjuk le, hogy ti mit hisztek. És mivel kisebbségben vagytok, teljesen deplorable vagytok
aug. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
29%
16. Jajaja, többségben vagytok immár 14 éve 🤡🥱
aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Na látod. Lesz az még kicsit több is
aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!