Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mégis, hogy bízzon meg az...

Mégis, hogy bízzon meg az ember egy olyan valakibe mint Magyar Péter ezek alapján?

Figyelt kérdés
Nos eddig eléggé szimpatikus figura nekem, de igazából bármelyik politikus feltudja venni a jobbik arcát addig ameddig nem kerül hatalomra. Azt amit a korházakért tenne egy jó dolog csak tartsa is be ezt és más dolgokkal is kellene még foglalkoznia. Viszont van pár dolog ami miatt nem tudok megbízni benne, hogy oda rá szavazzak 26-ban. Ugye azért a sztori miatt, hogy az exfeleségét és gyermekeit bántalmazta verbálisan. Ami lehet hazugság is de ígyis egy gátat épített ki bennem. Főleg, hogy amikor elment szórakozni akkor ott tényleg bántalmazott lányokat, balhézott, telefont tört, stb és úgy gondolom egy 40-es éveiben járó politikustól nem normális dolog. Ha csak szimplán bulizott volna egyet az oké lett volt. Nagy esélyel nemzetközi globalista érdekeket nézne sokkal jobban mint Orbán. Mivel láthatóan támogatja az EU-t és a Brüsszeli bürokratákat. És liberalista érdek is szorult belé szerintem. Ami ebben a mostani helyzetben ami van, nagyon nem jó. És ezek alapján rosszabb lenne mint Orbán. Szóval hiába csak ő tudja leváltani a Fideszt.

aug. 22. 11:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
9) Orbánban?őt muszáj juttatniuk,a pártvezetés utasítására.
aug. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok vele, hogy Orbán is nézi valamennyire az EU érdekeit. De elvileg muszáj is neki mert ha nem tenné úgy járna mint Trump tehát gyilkossági kísérlet áldozata lenne. De ő még ilyen esetekben ad még mindig valamennyi kiskaput. Illetve az EU érdeke lenne, hogy segítsünk Ukrajnának de szerencsére ezt sem akarja Orbán. Persze ezen kívül szinte semmiben nem értek egyet a Fidesszel. De MP sajnos szerintem még ennyi lehetőséget sem adna.

Mivel ő egy valódi bűnözővel fényképezkedett Ursula Von Der Layennel. Orbánt mikor láttuk újvilágrendi bürökrátákkal fotózkobdni. Legalábbis olyanokkal aki nem miniszterelnöki pozícióban van. Most jöhettek Putyinnal, Trumpal de ők épp ez ellen küzdenek azért lőtték ki Trumpot. Bidennel megha találkozott Orbán ő meg Usa miniszterelnöke nem pedig ilyen háttérből irányító Ursula meg Claus Schwab. Vele ha muszáj találkoznia, akkor muszáj. Mondjuk Biden is egy báb de ő is támogatja ezeket a gonosz nagytőkéseket. Trump viszont nem.

aug. 22. 12:19
 13/19 anonim ***** válasza:
82%
Orbi belérõl lepattanna a golyó...
aug. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
23%
Aki a feleségét hátba szúrja, az bárkit hátba szúrni.
aug. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Utolsó Épp ezért nem merek a bizalmasa lenni, mint mondtam ezt teljesen nem hiszem el mert Varga Juci sem épp egy szent, de több dolog miatt tartom valószínűnek, hogy igaza lehet.

#13 De jogos, hogy a fejébe kapná XD. Ha csak nem lenne olyan szerencséje mint trumpnak.

aug. 22. 13:55
 16/19 anonim ***** válasza:
63%
Fideszesekre inkàbb a kisfiús szúrkàlàsa jellemzõ... döntsd el melyik a jobb,te kis pedosimogató ;)
aug. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Senior Séf ***** válasza:
Politikusban megbízni? Miféle új módi ez?
aug. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Igazad van, bár szerintem az, hogy bántalmazta a feleségét hazugság. Én is kritikusan állok MP -hez, amit a buliban csinált az szerintem is elfogadhatatlan, már csak láttam a felvételeket azért is, de az, hogy most a kórházakat végig járja nekem szimpatikus. Az hogy Orbánnál rosszabb lenne, azt hagyjuk, nála csak jobb van. Ha le akarjuk váltani ezt a korrupt rendszert, most jelenleg csak ő az egyetlen esélyünk, meg kell ragadni. Nekem sem a legszimpatikusabb politikus, de ha csak ő van perpillanat. Az hogy liberális lenne, én inkább liberális-konzervatívnak mondanám és ebből is inkább jobboldalinak.
aug. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Pedig ő szerintem is inkább balos, de ha valóban a Brüsszeli birokraták érdekeit nézi teljes mértékben igazából teljesen mindegy. Balos politikus is lehet nemzeti érdeket néző attól még, hogy az országba nincs ilyen. És nem Orbánnál azért nem lehet bármi jobb, Gyurcsányt szerintem pl még mindig közel sem sikerült felülmúlnia, mármint Gyurta még mindig sokkal rosszabb volt akkor amikor kormányzott.
aug. 24. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!