Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tökéletes választ kapott...

Tökéletes választ kapott Magyar Péter?

Figyelt kérdés

[link]

Szerintem is egy ilyen totálisan álságos, sunyi, hatásvadász, demagóg, bajkeverő politikusnak ez a tökéletes válasz és egyben a " tükör" is ..



aug. 22. 09:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Egy tökéletes birkának így kell híreket lehozni.
aug. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
Bocs, a lakájmédia-szűrőm nem engedi megnyitni.
aug. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Igen, nagyon ütős a válasz.
aug. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1# ... igen, ahogy téged is sikeresen hergel a VIP és Magyar Péter...🤔🤔
aug. 22. 09:51
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Kedves kérdező, most szivesen beidézném azokat a szar tanárokat, akik téged 8 évig tanitottak.
aug. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Akkor újra telefon fog röppenni a Dunába?
aug. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6# ugyan miért?

Amúgy 8+4+ 3+ 3 évig tanítottak...

Remek tanáraim voltak, amúgy pedig rendőrtiszti főiskolám és jogi egyetemi végzettségem is van, egészen jól beszélek angolul és németül is.

Figyelj, lehet, hogy te csíped Magyar Pétert, ettől még én rühellem, ezzel ne legyen már problémád, vedd tudomásul, ahogy én is a te véleményed...

aug. 22. 10:20
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

Mindig azon mosolygok hogy fidderek Magyar Pétert kritizálják azzal pont a meglévő NER-VIP rendszerüket kritizálják.

Itt is pont ezt teszi fidesz államtitkár. Ekkora ön-blamát! :))

Épp azzal jön, hogy akinek NER milliói milliárdjai vannak az előrébb való, mint aki 'csak' rendesen fizeti a TB-t. És hogy ezt Magyar Péter is tudja, mert a kegyeltje volt a rendszerüknek.


Ezzel pont ezt az Orbán rezsimet égeti le a méltóságos eü államtitkár, akinek még annyi vér sem volt a pucájába hogy a faalagát odatolja hogyha, épp üzengetni akar valamit a Tisza pártnak.

aug. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

9# Magyar Péternek csak az ilyen hozzád hasonlók tolják oda a valagukat...

Ugyan, egy ilyen egoista, nárcisztikus ideggyenge figurát ki vesz komolyan...max a hozzá hasonlók.

aug. 22. 11:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Helyedben én is komolyan venném ahogy a fényképek bizonytják, hogy egy kórház konyháján penészesek a falak, mert a rendkívül sok egészségügyi kockázattal jár pont, a már beteg emberek számára főleg. De mindegy vakhited ad utálatot Magyar Péterrel szemben, ahogy fél éve még mellette amikor a NER része volt.
aug. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!