Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán sakkban van tartva?

Orbán sakkban van tartva?

Figyelt kérdés
Egyértelműen maffia kormány van hatalmon nálunk. Mit gondoltok, Orbán a maga malmára hajtja a vizet vagy orosz pórázon van?

aug. 22. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Demokratikus kormányunk van, amely a magyar érdekeket képviseli.
aug. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%

Csatlakozom az előttem szólóhoz ...

Sokkal inkább van az EU sakkban tartva az USA részéről.

aug. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Orosz pórázon, napra pontosan lehet tudni, hogy mióta. Akkor mondta meg neki Putyin, hogy mije van róla. Viktor Viktorovics, ezt tudom rólad és bizonyítani is tudom, remélem, ez egy gyönyörű barátság kezdete...


[link]

aug. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Orosz embereket akar beengedni az EU-ba háború idején, szerinted?
aug. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csupán Szemjon Mogiljevicshez kapcsolódó viszonya miatt gondoltam ezt, még a 90-es évekből
aug. 22. 09:34
 6/7 readymix ***** válasza:
Orbánt már a saját vazallusai is zsarolhatják, sok az éhes száj, de mivel üres a kassza, kicsit szarban van. Leálltak a beruházások, nincs annyi lehetőség a lopásra. Most még hagyja a helótákat (adófizetők) hawaiozni a nyárban, de ősszel további megszorításokkal lehet számolni.
aug. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Saját démonai tartják fogva a szerencsétlent!
aug. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!