Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, ez sem zavar titeket?

Fideszesek, ez sem zavar titeket?

Figyelt kérdés
A kormány 600 milliárdot költött irodaházakra, ami sokkal magasabb, mint a piaci ár. Megint megy a rengeteg pénz a haverok zsebébe. Hogy nézhettek el mindent nekik?

aug. 21. 20:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, el kell kezdeni megérteni, hogy nem azért fideszes valaki, mert a kormány minden egyes lépésével egyetért. Természetesen minden jó érzésű embert zavarnak a zűrös dolgok, pártszimpátiától függetlenül.
aug. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
71%
10# Mindenesetre többen is közelebb vannak a belesodródáshoz, mint mi.
aug. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
6%

#20:39

Képben vagy Xd Maradj a sorosgyurcsánybrüsszelnél az a te szinted

aug. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
24%
Már megint mindenki mindent félreértelmez, mert ez nem most volt, hanem még a Tyúúúúrcsán rendezte anno.
aug. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

Röviden a válaszom az, hogyha igaz, akkor természetesen zavar, naná.


Nem nagyon tudok a dologgal mit kezdeni. 4 percben foglalkozott ezzel az ATV híradója, egy kib. alátámasztás nem volt abban, hogy ez valóban így van, a piaci ár felett vásárolták ezeket az ingatlanokat. Írták, hogy akár ennyi is lehetett volna, de ezt honnan szopták? Ezt bemondásra higgyem el? Mihez képest, mihez hasonlítunk és amihez hasonlítunk, ha van hasonlítási alapunk, azt miért nem mutatjuk be (4 percbe nem fér bele?), hogy tessék ez itt csak ennyi és így néz ki, ugyanúgy patent, mint az újépítésű vagy négyzetméter ár jófogásról vagy valami b.szki...? Érted, szóval most mit kezdjek ezzel? Ha kritizálni akarnám a Fideszt (egyébként kormánypártiként) én inkább azt a kérdést tenném fel, kellett-e ezeket megvenni egyáltalán? Nem azzal foglalkoznék, hogy drágább volt-e, mint a piaci ár, hanem hogy minek?

Ha receptet keresel (mi működik, mi nem), akkor pl. az ilyen süket, ostoba, proli duma nem bír hatni rám, hogy "az adófizetők pénzén", hát lehet, hogy azon, de nem a mi adónkból, az egyszer bizonyos, mert az arra nem elég, hogy egyedül fenntartsuk magunkat, nem hogy még 600 milliárd irodaházra eldurranjon. Szóval ez a duma irritál. Az már nem, hogy ezt lehetett volna költeni másra is, az OK, de kérdés ezt ki mondja. Mert megint kit kérdeznek meg? (Magyar Pétert nem, tőle csak idéznek.) A DK-t! Azt a DK-t, ami mára egy valóban csak törpepárt, de nem is ez a lényeg, hát egy törpepártot is meglehet kérdezni, viszont van belőle épp elég, lehet válogatni. Neeeem, azt a DK-t kell megkérdezni, ami Gyurcsány Ferencé, és elmondja az a sötét, proli, bunkó Arató (elnézést attól, aki cukimukinak tartja és felnéz rá), hogy a fiatalokat nem segíti a kormány a lakhatási válságban, inkább irodára költ. Erre mit mondanak majd? Hogy Gyurcsányék pofáznak, miközben majd megdöglöttünk, mikor Ők voltak. És igazuk van? Igen, igazuk van! Igaza van Aratónak? Teljesen mindegy, mert hiteltelen. Egyébiránt szerencsétlenül is közelíti meg a témát, de ehhez hihetetlenül jó érzékük van... Erre mondhatja a Fidesz azt, hogy már sorrykám Arató, nálunk a 25 év alattiak adómentesek, nálatok akár kijárt nekik a 2. adókulcs is. És igaza van a Fidesznek ha ezt mondja? Igen! Ilyen egyszerű, letudva, lerázva. Mikor én voltam 20 éves, ezek a g.cik kormányoztak, kerestem 74 ezer forintot, szó nem volt arról, hogy adómentes vagyok, hát ha az lettem volna... bizonyosan meglett volna a helye a pénznek. Tudod ki kapott kedvezményt? A cég, aki alkalmazott b.....d meg! Az kapott kedvezményt utánam. Ez volt az Ő fene nagy ötletük! Na erről ennyit. Ha ez valóban így van, amit állít az ATV és Magyar Péter és hogy Magyar Péternek jár a szája emiatt az OK, addig OK, de a DK-nak és Aratónak kuss a neve és jó lenne ha végre értenék, mert eddig kb. 3.3M ember mondta, hogy kuss a nevük (ami nem kevés), viszont ebben az évben egy valamiben szinte teljes egyetértés született ebben az országban, (még ha másban nem is, ilyen se volt még, hogy legalább egy dologban ekkora az egyetértés) mégpedig abban, hogy a DK-nak kuss a neve, ennek ellenére az ATV még megkérdezi őket.

aug. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
8%

a hír úgy volt az rtl-en hogy "költhetett". bár nem zörög a haraszt ha nem fújják. ki kell vizsgálni az esetet.

"Megint megy a rengeteg pénz a haverok zsebébe" ennyi, ez erről szól.

aug. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Linkelj róla valamit, hogy mi is történt, köszi.
aug. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=qWQ6U0JkJqw


Direkt nem a kormány szerinti "ballipsi fakenews" oldalakat linkeltem be.

aug. 22. 10:19
 19/23 A kérdező kommentje:
Az rtl szerint "költhetett" ez igaz, de a válaszonline utána is nézett a dolognak. Nyilván ez csak oknyomozói újságírás egyelőre, de mivel történt számos feljelentés, valószínüleg kivizsgálják. És reméljük, hogy nem sumákolják el ezt is.
aug. 22. 10:23
 20/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Amúgy én mindig mondom, hogy nem a korrupció, nepotizmus a baj, az van mindenhol. A gond az, hogy pofátlanul sok pénzt raknak el, annyit, hogy az ország túlságosan megérzi és ezen a családtámogatások, adókedvezmények sem javítanak. Már csak ennek elégnek kellene lennie, hogy megválasszunk egy új miniszterelnököt, nyitottak legyünk az új lehetőségekre, nem kell beletörődni az "elfogadhatóan rossz"-ba..
aug. 22. 10:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!