Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisnak vagy konzervatívn...

Liberálisnak vagy konzervatívnak tartod magad?

Figyelt kérdés

aug. 21. 14:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%
Nemtom.
aug. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
66%
Kapásból rávágnám, hogy liberális, mert támogatom a melegházasságot, feminizmust, progresszív politikát. Ugyanakkor biztos vagyok benne, hogy a saját életemet konzervatívabban élem, mint sok magát konzervatívnak valló fideszes politikus.
aug. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
85%
Egyebkent vicces, hogy a liberalisokat probaljak lejaratni, kozben a nagy konzervativok meg osszevissza csaljak az asszonyt.
aug. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
34%

Az életben liberális elfogadó vagyok párkapcsolatban is akár addig ameddig nem tervezek gyereket akár még addig is a semmit tevést is. Mármint a munkanélküliséget. Nem kérek privátot viszont, aki a kérés ellenére ezt megteszi azt jelenteni fogom bocs de most viszont nem vagyok olyan állapotba, hogy bárkivel, bárhol ismerkedjek de máskor nem vagyok ilyen, csak leírtam miért tartom magas liberálisnak.

De politikában konzervatív, mert a magyarországi cigányságot sem lehet integrálni mármint, hogy legalább kulturáltak legyenek ha már nem hasznos tagjai a társadalomnak. De azt a keveset akit ismerek és normális is elismerem. Nem kellenek az országba még arabok is. Na meg a melegek egy rétege is eléggé erőszakos tud lenni.

26/N

aug. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Nesztek bunkók!
aug. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
70%
Konzervatívabb, de a Pedo Viktort meg utálom mint a 2 napos kutyaszart
szept. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!