Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon a magyar férfiak is...

Vajon a magyar férfiak is olyan hősiesen harcolnának a hazájukért, mint az ukrán férfiak, ha megtámadnának?

Figyelt kérdés
aug. 21. 00:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10%
Civil életben a honfitársak között megy az ellenségeskedés. Egy ilyen társasággal a fronton lenni? Biztos nem! A bajtársamtól előbb kapnék golyót a hátamba, mint az ellenségtől szemből!
aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
aug. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
aug. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
aug. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Csak férfiakról szól a kérdés, és persze tény, hogy ők vannak a legtöbben a fronton. De úgy érzem, itt meg kell említenem olyan nőket is, akik részt vesznek vagy vettek a harcokban mint pl. a 21 éves Ruszja Danilkina vagy Julia Pajevszka. Sok férfi megirigyelhetné az elszántságukat.


Jól mondja az első válaszoló, embere válogatja, ki harcolna hősiesen, és ki nem. Igazából kíváncsi lennék, mennyien maradnának az ilyen-olyan politikai nézeteket vallók közül. Én úgy gondolom, hogy ha bárki megtámadna, nem annak kéne számítania, hogy ki jobb, vagy ki baloldali, hanem annak, hogy meg kell védeniük az embereknek magukat azoktól, akik fel akarják dúlni az otthonukat, és beleszólni az életükbe - vagy éppen elvenni azt. Ennek ellenére talán én is meggondolnám, elhúzzak-e innen, vagy sem. Nem a bátorságomról vagyok híres sajnos :D


Jól van, elég a filozofálásból. A lényeg, hogy nem lehet tudni a pontos választ erre a kérdésre, és remélem, soha nem is kell megtudni.

aug. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!