Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Miért jó nektek,...

Fideszesek! Miért jó nektek, hogy a vezéretek kínai rabszolgává teszi ezt a szent országot és titeket is?

Figyelt kérdés
Miért jó makedonizálni a gyermekeink és a mi életünket?

#FIDESZ #Kína #felélt jövő
aug. 20. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
Senki nem lesz rabszolga, hülyeség a kérés. A 21. század hatalmával, Kínával meg érdemes minél inkább jóban lenni, ez nem kérdés.
aug. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
2: pár év múlva majd térjünk vissza a kérdésre, jó? :D
aug. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Debrecenben élek, bárhova megyek, mindenhol ott vannak már. A multik is tele vannak velük, lassan több kínait látni mint fehér embert. Nem jön a "sárga veszedelem", már itt is van. Arról volt szó, hogy Magyarország a Magyaroké....
aug. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Én is Debreceni vagyok de azt látni kell hogy a választások idején a Debreceni emberek szavazták meg az akkugyárakat betelpítő polgármestert. ez a tipikus esete annak amikor magad alatt vágod a fát, és innentől kezdve nekem ne sírjon senki hogy az akku gyár szennyezi a vizünket meg a levegőnket meg a földjeinket! Amikor lehetett volna ez ellen tenni nem tettek a tisztelt debreceni polgártársaink semmit. Én is gondolkozok hogy elmegyek Debrecenből de sajnos a fidesz banda az egész országot elszennyezi lassan és egy élhetetlen ipari sivatag lesz Magyarország. Elkell ezeket zavarni mert orbán lassan de kitartóan ássa Magyarország sírját a fidesz zombik meg segítenek neki ebben. Erre a megoldás 26-ban MP.
aug. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
A zemberek akarata teljesül.
aug. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

A debrecenieknek semmi joguk nincs hisztizni, hiszen fölényes többséggel szavazták meg a fideszes polgármestert. Mondjuk azt nem értem, hogy az EU választási papíron fej-fej mellett van a Fidesszel, akkor a polgármestert miért szavazták meg? Bármilyen más független, vagy ellenzéki polgármester is jó lett volna oda az akkugyárak ellen, de ezek szerint a debreceniek 50 ezer kínait akarnak látni.


A szörnyű inkább az, hogy olyan törvényt hoztak, hogy aki munkavállalási egnedélyt kap, az szavazati jogot is kap, tehát debrecenben lett 50 ezer kínai szavazata a Fidesznek.

aug. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%

A "szent" ország nem " szent", de gyalázatosan alamuszi népe szeret így élni.

Vissza a balkáni középkorba szuverénen!!!!

Nincs itt semmi látnivaló

aug. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!