Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mernétek állami...

Fideszesek, mernétek állami kórházba feküdni a jelenlegi állapotok kellett?

Figyelt kérdés

aug. 19. 21:52
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Ismerősöm volt 1 hónapja kórházban: csodálkozott, hogy miket írnak a kórházak állapotáról, mert ő nagyon elégedett volt.

Itt a Gyakorin is olvastam hasonlóan jó véleményt a kistarcsai kórház nőgyógyászatáról.

szept. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
A kistarcsai kórház neurológiai osztályáról öt évvel ezelőtti tapasztalataim szerint nagyon jó orvos és kedves nővérek voltak. Pedig nekem aztán szükségem volt arra, hogy megértsenek. Felkeltem, a szivrimuszavartól furcsán éreztem magam, aztán lezuhantam a 16 lépcsőn. Persze beütöttem a fejem, mire nagyon könnyen kimondták a magánmentősök, hogy DEMENS vagyok! DE a kórházban az orvos rögtön rájött, hogy gerinctörés és agyrázkódás a diagnózis. 10 nap alatt szépen rendbe hoztak, aztán rehabra kerültem.
szept. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!