Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vitályos Eszter kormányszóvivő...

Vitályos Eszter kormányszóvivőnek hogy van bőr a képén a Gyurcsány-kormányt hibáztatni a magyar állami egészségügyi ellátórendszer jelenlegi helyzetéért? 14 éve Orbán-kormány van.

Figyelt kérdés
Ez a nő azt tanulta a szüleitől, nagyszüleitől, hogy hazudjon arcátlanul és szemrebbenés nélkül, ha érdekei úgy kívánják?

aug. 18. 22:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

#10 Talán nem kellene olyanokra szavazni akik mindent megtesznek azért, hogy NE kapjuk meg az uniós pénzeket. Akik azért kampányolnak, hogy büntessék meg az országot és vegyék el tőlünk még a többi nekünk járó forrást is.

Talán ha nem azoknak tapsolnál akik az ostoba szankciókat támogatják és folytatják, meg talán nem kellene az EU-nak és vele nekünk is az ukránokat támogatni rengeteg pénzzel, hanem a saját gazdaságunkat kellene fejleszteni belőle.

Mindent megtesztek, hogy a magyar költségvetésbe egyre kevesebb pénz folyjon be, a tervezett beruházások ne valósuljanak meg időben, a gazdasági környezet egyre rosszabb legyen, majd hisztiztek, hogy miért nincs már kész minden.

aug. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
58%
#11 Újabb "fantasztikus" fityfaszos agit-prop szöveg! 😆😆😆 Nem baj, én nem is sajnálom az ilyen hülyéket! Ezek az emberek pont azt érdemlik, amit kapnak...
aug. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
69%
Ostoba nő. Kellő tisztelettel..
aug. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
77%
11# Ha a gazdáid nem tolvajlották volna el az eddig beérkező EU pénzeket és valóban az ország fejlesztésére és nem magukra költik akkor sose állítják le az EU pénzek érkezését. Most itt az olyan alapvető demokratikus alapjogok megszegéséről mint a jog és szólásszabadság korlátozása vagy a gazdáid autokratikus törekvései és az EU-val ellenlábas Kínához és Oroszországhoz és a türk diktatúrákhoz dörgölőzésről ne is beszéljünk.
aug. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
#14 Feketeöves ballib propagandista vagy de nagyon rosszul hazudsz.
aug. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
67%
15# fideszjobbágy, cáfolj meg ha tudsz. Egyébként feltünt már, hogy rendre 0%-osak a válaszaid? Ki az aki hazudik?
aug. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
#16 mivel a hozzád hasonlók lepontoznak minden választ, csak annyit lehet látni, hogy ezen az oldalon többen vagytok. Ettől még hazudtok ésmár mindent számtalanszor megcáfoltam konkrét adatokkal.
aug. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
66%
17# Az égvilágon semmit nem cáfoltál még meg. De akkor könnyítek a dolgodon, cáfolj meg egy egyszerű hétköznapi feltevést azt, hogy Mészáros és cégei kapják a legtöbb közbeszerzést és azt, hogy Lölö Orbán és a fidesz strómanja. Ezek szerintem elég jól cáfolhatóak abban az esetben, ha nem lennének igazak igaz, várom a bizonyítékaidat.
aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
en legutobb brutal kolbaszkarikakat ropogtattam a random ambulans mutetem utan a Peterfyben. talan Ozsvath kolbasz volt ami elegge premium szeria. Nem volt rossz tapasztalatom
aug. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

19;


Miért kellett ropogtatni? Meg volt piritva?

aug. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!