Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter kórházi turnéja...

Magyar Péter kórházi turnéja növeli a TISZA Párt esélyeit 2026-ban? Szerintem egyre több fideszesnek is kinyílik a szeme.

Figyelt kérdés

aug. 18. 14:10
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
28 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Aki Fideszesnek az elmúlt években sem nyílt fel a szeme annak ezután se fog.
aug. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Igen, sok újat nem mond, mutat, de sokkal jobban kommunikálja a problémákat, mint az eddigi ellenzéki pártok. Ráadásul a nehezebb gazdasági helyzetben a régóta meglévő problémákkal szembeni elégedetlenség is nő, ezt pedig könnyebb szavazatokra váltani.


Vissza sok idő a két év, ennyi idő alatt bármi történhet.

aug. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem igen, ez most egy elég jól sikerült akció volt. Ha kitart a lendület és a pártépítés is sikeres lesz, akkor jó esélyekkel indulhatnak.
aug. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem nem. Ezt a témát már az összes ellenzéki párt tematizálta, személyes tapasztalat is van, a média is foglalkozik vele. Újbszavazókat ezzel szerintem nem fog szerezni
aug. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg idősek is észre veszik akik korházakban vannak vagy rokona és belátják, hogy nem jó fele megy az ország.
aug. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
Még mindig várjuk magyar petikétől atombombáit, amivel megfogja buktatni Orbán rendszert. :-)
aug. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hittem hogy ilyen rossz a helyzet, tényleg azt hittem hogy ez a wc papír dolog erős túlzás. Ráadásul a gyerekek kórházban!
aug. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

Nekem több dolog nem annyira tetszik Magyar Péterben (pl a parti animal tempo, stb.) de azt meg kell adni, hogy megfogja a munka végét. Amit a korábbi ellenzék nagyon-nagyon rühellt.


Ahogy az országjárást csinálta a választások előtt, azelőtt is le a kalappal, nem tudom, ki tudta volna ezt utána csinálni, hogy napi 4-5 települést bejárni és ugyanannyi beszédet lenyomni egy platós autóról.


Aztán augusztusban, amikor kb. az összes politikus (fideszes és óellenzéki egyaránt)egzotikus helyeken nyaral, ő politikai munkát végez, látogatja a kórházakat és videókat, képeket csinál, százszor jobb a problémafelismerése és a politikai kommunikációja, mint az óellenzéknek.


Nem csodálom, hogy fosnak tőle a fideszesek.

aug. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

#8 Èn tudom ki csinàlta meg, MZP.


Bìrom hogy olyanokèrt imàdjàk MPt amit màs ellenzèki politikus is megcsinàlt èa ugyanùgy kikapott.

aug. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#9

MZP nekem sokáig szimpatikus volt, de aztán sorozatban olyan baromságokat kezdett el mondogatni, amitől égnek állt a hajam (b u zizások, migránsszámláló, katonák küldése Ukrajnába, stb.) sajnos nagyon nem jól kommunikált, ráadásul senkire nem hallgatott, és azonnal összegyurcsányozta magát.


MP ezeknek a hibáknak egyikét sem követte el eddig százszor jobban kommunikál.

aug. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!