Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lázár Jánosnak nem kellene...

Lázár Jánosnak nem kellene egy hetet tömegközlekedéssel tölteni?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy azonnal van válasza Vitezy szavaira, de ettől még a szombathelyi IC nem indul időben (alap a fél óra késés) és az 1. osztályon ugyanúgy nincs klíma, de a 2. osztályú IC is olyan, mintha a 2. világháborúból menekült volna. Az az érzésem, ez az ember nincs tisztában a valósággal, ezért javasolnám, hogy csak egy hetet utazzon tömegközlekedéssel. Persze a fenti sor folytatható, de az az érzésem, hogy 10-20 éve legalább ezeken a vonalakon voltak közel normális szerelvények, nem beszélve a GYSEV fülkés kocsikról, amik azóta nem is tudom hova lettek. És most örültem pár éve hogy a volánbusz egész jó, van klíma, usb csatlakozó, erre jön ez az ember ide is? Tényleg nem fogja fel, hogy az utazó jobbágy termeli az adóbevételeket?

aug. 18. 07:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Lázár jános egy szellemi fogyatékos, ugyanúgy mint a fidesz szavazók.


Aki a problémákra csak kirúgással és leváltással tud válaszolni az egy autoriter szarkupac. Megoldást ő se kínál semmire vezetőként.

aug. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
A fidesz nyílt taktikája 13 éve, hogy egy alternatív valóságot teremt amit a szavazóik gondolkodás nélkül elhisznek. Ha azt mondanák be az m1-rn ma este, hogy ovntegnap ért haza a Marson töltött nyaralásáról azt is elhinne neki a szavazóbázis felé .. Lázár nem hülye (sőt, talán a legokosabb fideszes jelenleg), pontosan tudja mekkora a xar, de nem érdekli.
aug. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Még régebben egy interjúban azt mondta, hogy a gyerekei járnak vonattal, szóval nagyon jól tudja, hogy mennyire rossz a helyzet.
aug. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Lázár sikeresen lenullázta az egyébként is teljes csőd MÁV-ot. Amihez ezt az embert közel engedik annak annyi. A MÁV-al se az a célja, hogy feljavítsa, hanem hogy minél több ingatlant és mégtöbb megrendelést tudjon fidesz közeli cégknek átjátszani, tehát a töménytelen tolvajláson kívül itt sincs semmilyen más koncepciója. A sok hülye fideszes is érzi ezt, csak még hitegetik magukat egy darabig.
aug. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Komolyan, hétvégén lesz egy családi találkozó, amire a család Fideszes része icvel érkezik (2. osztály), kíváncsian beszélgetek majd velük, milyen volt az utazás és hogy ez így rendben van-e 2024ben. Tényleg érdekel, mert én 1. osztályon agysülést kaptam.
aug. 18. 19:43
 6/11 A kérdező kommentje:

Mintha a kérdésemre válaszként kaptam volna ezt is:


[link]

aug. 19. 08:20
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Lázár János egy iszákos, inkompetens, impotens idióta.
aug. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
A nagy budapesti pályaudvarokon minden váltó összetákolt vacak, nem csoda, hogy kisiklott a kolozsvári Intercity! Az is úgy nézett ki, mint egy lepukkant 1912-es vonat! Csoda, hogy nem haltak meg az utasok, de ez sem várhat tovább. Az egész vasút sz*!
aug. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
Csak mondom, hogy többször is láttam már tömegközlekedni. Attól, hogy nem vág fel vele és nem tudtok róla, még csinálja.
szept. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9

Haha persze.

szept. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!