Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Arra senki sem gondol, hogy...

Arra senki sem gondol, hogy ha Sopron Ausztriához került volna, akkor az ő ősei sem oda költöztek volna, hanem egy másik városba?

Figyelt kérdés
Sok soproni -én is az vagyok- ismerősöm mondja, hogy már hiba volt Mo. mellett szavazni. De kérem, akkor valószínűleg ők sem ott élnének!

aug. 16. 13:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
bizony hiba
aug. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%

Én Bécsújhelyen élek saját lakásban, Ausztriában. Bécsben dolgozok, heti egyszer kell bejárnom, irodai munkahelyre.

A sok éhenkórász soproni csíra átjár kulimunkázni, meg nyalni az osztrákok seggét :D

aug. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
persze hogy átjárnak mivel az ország az utolsó helyen van mindenben kb az EU-n belül, ezért költöztem én is el Írországba :D
aug. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
#2 mert te született német (osztrák) vagy?
aug. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
16%

Nem vagyok született osztrák, Kelet-Magyarország-ról költöztem át mérnökként pár éve, azóta össze is gyűlt egy saját lakásra, mert itt ilyenek a fizetések.

Most már lesajnálóan nézem ahogy a sok Nyugat-Magyarországi kuncsorog alja melóért errefelé tömegesen. Szánalmas.

aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
13%
A tróger osztrákkal jól jártak volna a soproniak. Azok még a szemüket is kilopták volna.
aug. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező, miért ne ott élnének?

Vagy te gyüttment vagy?

Ha valakinek az ősei soproniak voltak a XX. század elején, akkor az illető most osztrák állampolgárként élne az Ausztriához tartozó Sopronban.

Nem értem a kérdésedet.

aug. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%

3-as


Írországba hova?


Azt hallani a lakhatás, főleg Dublin és környékén szinte lehetetlen már, 1000€ alatt nem adnak ki szobát. Írországban egy teljes lakás bérlése megfizethetetlen, már nem is lakásokat hirdetnek, hanem szobákat 1 vagy 2 ágyasakat és mára az lett az általános, hogy egy lakásban 4-6 idegen ember él.

aug. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

#8


Dublin


hát igen, 800 eur kb. egy sima szoba csak. 2000 kb. az átlag a lakásoknál

nem megfizethetetlen de lakáskrízis van, viszont minden pénzt megér hogy nem magyarba vagyok

és emellett még 1400-akat félre is teszek...

aug. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
#4 A türhő stílusából ítélve igazi mélymagyar.
aug. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!