Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » IDEA Intézet: Fidesz 41%....

IDEA Intézet: Fidesz 41%. TISZA 34%. Elérkezett az idő a kormányváltásra?

Figyelt kérdés

Sőt a TISZÁ-nak még van tartaléka is.

Ezek a pártokat még nem nullázta le teljesen:

DK 8%

Mi Hazánk 5%

Kutyapárt 3%

Momentum 2%.

A többi pártot viszont kifosztotta:

0%-on áll a Jobbik, a Mindenki Magyarországa Néppárt, a Második Reformkor, az MSZP, az LMP, a Nép Pártján és a Párbeszéd.



aug. 16. 12:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
13%
A Fidesz szar,a Tisza meg fos. A DK az egyetlen európai párt és Dobrev Klára kormánya oldaná meg az ország problémáit.
aug. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
79%

Azoknak jelezném, akik már most 2024 augusztusában jelentgetnek ki 2026 áprilisára olyanokat, hogy "biztos nem tart ki a lendület", meg biztos, addigra vége a TISZA-nak" emberek, ugyan ezt mondtátok májusban az EU-s választások előtt, hogy biztos nem lesz meg a 20% meg nem jutnak be....


Tanuljátok már meg a politikában soha semmit nem jelentünk ki biztosra, addig, míg biztos nem lesz...a politika az ami a legszeszélyesebb és pár nap alatt 180%-os fordulatok következnek be.

aug. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
71%
Addigra kiosztja Orbi a lrumplit és visszamegy 45%-ra. Orbi egy igazi géniusz,tudja mi kel a gyõzelemhez
aug. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
87%

De azért az is egy nyomorult nép, amelyik egy zsák krumpliért (mint a Bibliában: egy tál lencséért) eladja a jövőjét.

Ahelyett, hogy elgondolkodna: miért él ő olyan szegénységben, hogy egyetlen zsák krumpli is sokat számít neki.

aug. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
25%
Nem csak egy nép szavaz :D
aug. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
81%

Eddig én is fideszes voltam, aztán nekem is felnyílt a szemem, és rájöttem, hogy most már tényleg elég amit ez a bagázs művel az országban.


Júniusban a TISZA-ra szavaztam.

aug. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!