Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldaliak nagyon toporzék...

A jobboldaliak nagyon toporzékolnak most hogy az ukránok már betörtek Oroszországba?

Figyelt kérdés

aug. 16. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Hát, szerintem az origó szerkesztőségében azóta nagy sírás-rívás lehet.
aug. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Toporzékol a fene, ettől még halad előre az orosz offenzíva a lényegi területeken. Az ukránok meg belementek egy olyan adok-kapokba, ahol még több egységük morzsolódik fel.
aug. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2 Átlag vatnik intelligencia:


[link]

aug. 16. 11:58
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

Amikor a Hamász megtámadta Izraelt és túszokat ejtett, a teljes Nyugat elítélte és terrorakciónak lett minősítve. Most, hogy Ukrajna betört Oroszország területére és túszokat ejtett, a Nyugat egyik fele kussol, a másik meg még támogatja is őket.

Én nem toporzékolok, én már csak értetlenül állok a történtek előtt és vakarom a fejem...

aug. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

4-es, te kevered az egyházi kedves atyát és a fegyházi nedves gatyát. Ezért állsz értetlenül a Nyugat reakciói előtt.


A Hamász kvázi "semmiből" indította a tavaly októberi támadását. Az ellenségeskedés persze régóta megvan a zsidók és palesztinok között, de nem volt közvetlen harci cselekmény előzménye a támadásuknak. Nem volt olyan, fokozatosan növekvő feszültség sem, ami arra utalt volna, hogy ebből előbb-utóbb fegyveres támadás lesz.


Ukrajnát pedig két és fél éve megtámadta Oroszország és azóta is harcolnak egymással. Nagy hazugság (és megafonos tempó) a két dolog közé egyenlőségjelet tenni.

aug. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Miért toporzékolnának? Az akkor lenne ha ide enné be a fene őket.
aug. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

#4

De utálom az olyan hipokratákat, mint te.

aug. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
32%
Milyen jobboldaliakra gondolsz? Én politikailag jobboldali vagyok és pont nem érdekel mit csinálnak az ukránok vagy az oroszok.
aug. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!