Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok is ünnepelnek...

Liberálisok is ünnepelnek augusztus 20-án?

Figyelt kérdés

Nem konkrétan arra gondolok, hogy megnézik a tűzijátékot. Hanem csak elgondolkodnak azon, hogy ez a nap milyen jelentős a nemzetünk számára. És jó érzéssel tölti el őket.

Vagy ez már túl sok magyarkodás nekik?


aug. 16. 00:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

Én nem ünneplek. Bár nem vagyok kimondottan liberális, csak Fidesz ellenes.

Nem tudok már azonosulni a magyar értékrenddel. Totál kiveszett belőlem a hazaszeretet legkisebb szikrája is.

aug. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

Ki olyan élettelen, hogy nekiáll ezen filozofálni aznap, csak mert éppen augusztus 20 van?

Szerintem a valóságban mindenki leszarja.

aug. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Senkit nem ismerek akinek komolyan jelentene valamit, ha már itt tartunk egyik ünnep se, a keresztény ünnepek se. Nem kell ehhez se liberálisnak se semminek lenni.
aug. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Van olyan egyáltalán, aki így ünnepel kérdező?
aug. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Magam liberálisnak tartom, és igen, ünneplem augusztus 20-at és a többi nemzeti ünnepünket is.

Nyilván mások nevében nem tudok nyilatkozni, de ismeretségi körömben a liberális gondolkodású magyar emberek hangsúlyozottan magyarnak tartják magukat. Sajnos éppen a "turbómagyarok" akarják ezt kétségbe vonni.

aug. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én borzasztóan libsi vagyok, mégis ünneplem, és örülök ennek a napnak.
aug. 16. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
Mivel ki lett ezt is sajátítva Viktortának, így má'n nem.
aug. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Nemzeti ünnepeink többségét pont, hogy a liberálisoknak köszönheted. Petőfi, Kossuth, Széchenyi...
aug. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem öltözök ki, ha erre gondolsz, és a tüzijáték sem érdekel, mert mát elmúltam hét, szóval ja, azt hiszem hazaáruló vagyok, vagy mi.
aug. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%

Eszembe szokott jutni, hogy vajon mennyit merenghetett azon Szent István, hogy csak úgy fog menni a béke a Kárpát medencében, ha ráerőlteti a saját népére a kereszténységet.

Egyébként nyilván nagy dolog államot alapítani, bár azt gondolom nem sejtette, hogy mennyi mindenen fog keresztülmenni az ország ezer év alatt.

aug. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!