Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető hogy tényleg...

Elképzelhető hogy tényleg egyes kórházakban még a sebészeten sincs klíma?

Figyelt kérdés
A nagy meleg nagyon nem tessz jót egy belgyógyászati betegen aki épp a keringési bajok miatt került oda vagy egy frissen műtött sebbnek aztán tényleg nem tessz jót... nehezen hiszem hogy llyen helyen nem lenne klíma
aug. 15. 11:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
12%
Régen nem volt klíma kórházakban/szakrendelésekben, egész nyáron közel 40C fokok voltak, akkor nem volt baj? :)
aug. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
79%

#11-es, régen mit sem tudtak a kórházi fertőzésekről. De ha már itt tartunk, régen az elmebetegeket úgy gyógyították, hogy koponyát lékeltek, az nem volt baj? :))

A kérdésre válaszolva: a legtöbb kórházban wc-papír és szappan sincs. Vigyél be magadnak, ahogy pl. szülészeten mindent neked kell bevinni, az utolsó popsikrémig is, mert az sincs. Tapasztaltam. Majd pont klíma lenne? Egyáltalán nem olyan hihetetlen, hogy klímátlan műtőben kell műteniük az orvosoknak.

aug. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 HakapiszikMatyi ***** válasza:

Hagyjuk ezt, mert ebből nincs értelmes vita...

KELL a klíma a kórházakba, és ez tény! Az, hogy régen mi volt, mi nem az egy dolog. 69-es születésű vagyok, így még a Népköztársaság intézményeit is megismerhettem. Tudjátok, mi változást érzek? Anno nem kellett hónapokat várni egy műtétre, mint most... Vagy, ahogy írtam: Tele a kórház reklámokat mutogató kijelzőkkel, de WC papírt azért vigyen magával, aki nem ágytálba szarik... A 12 éves FIDESZ kormányzás szégyene is, mert hagyták, hogy itt is lenyúlják a lóvét! ( Egyes iskolákban sem azért van "fagyszünet", fűtéshiány miatt, vagy nem azért festenek a szülők, mert nincs rá keret, hanem azért, mert "valakik" jól élnek abból a pénzből....:()

Ismét lehet "köpködni", de az MHM PONTOS elszámolást akar az állam által finanszírozott szervezeteknél.

aug. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
60%
Nem, csak viccel a fél ország és az emberek is szórakozásból halnak meg.
aug. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
13 te butább vagy mint a fideszesek. mhm? Egyik idióta jobber párt helyett akarsz egy méghülyébbet?
aug. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!