Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csajozásban sikertelenként...

Csajozásban sikertelenként érdemes támogatnom az LMBTQ mozgalmat?

Figyelt kérdés
Nekem amúgy semmi bajom a melegekkel, vannak túlkapások a mozgalomban, de mindenhová vegyül mindenféle ember. Igazából úgy érzem kissé sorstársak vagyunk, mert a nagypofájú hetero bikák nekünk, kevésbé sikereseknek is beszólógatnak és lúzernek könyvelnek el. Meg alapból, ha a társadalomban a figyelem másokra terelődik, akkor kevésbé csesztetnek minket.

aug. 15. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
LMBTIQ
aug. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Nem
aug. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem alapból fontos lenne, hogy mindenki támogassa honfitársait, függetlenül attól, hogy heteró vagy meleg. Nem véletlenül állnak ki politikai pártok is mellettük a kirekesztő kormánnyal szemben.
aug. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem már ez a gondolkodás sértő nekik...
aug. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Ha ratyinak akarsz tűnni, akkor mindenképp.
aug. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Párkeresési sikertelenségtől függetlenül érdemes kiállnod az LMBTQ, vagy más kisebbségi, kevesebb equityvel rendelkező embercsoport mellett.
aug. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Persze. Minél több az elembétéq, annál több nő marad egyedülálló. Így férfiként nagyobb a potenciális párok száma, és kisebb is a konkurencia.
aug. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 HakapiszikMatyi ***** válasza:
38%

Az "LMBTQ " nem kizárólag a melegek jogainak elismeréséről szól. Egyes részeit a mai szélsőjobboldalinak nevezett szimpatizánsok is pozitívan díjazzák.Ennek semmi köze a "csajozáshoz". :)

Ez nem is politikai kérdés, mert inkább arról van szó, hogy az önbecsüléseddel van gond. Ezt érdemes kezelni amúgy: Csinálj olyan dolgokat, amit normál esetben nem tennél. Neked kell változnod, hogy siekered legyen a lányoknál. ( Vagy vedd észre a kevésbé népszerű csajokat, akikből "pillangó" lehet, ha összejöttök. :) Tényleg semmi köze a politikához.

aug. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
7: Nők is elmehetnek ilyen irányba.
aug. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem. Én poliamórként támogatom
aug. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!