Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi hazánk mozgalom, az mindig...

Mi hazánk mozgalom, az mindig is a fidesz zsebpártja volt?

Figyelt kérdés

aug. 15. 08:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Igen.
aug. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
45%

Ez az egyik legelterjedtebb DK propaganda, amire mai napig semmi bizonyíték nincs.

Hoztak le olyan cikkeket, hogy milliókat kapott a Mi Hazánk a Fidesztől.

De ha beleolvasol a cikkbe akkor a pártoknak járó pénzt kapta meg, és arányaiba a DK még többet is kapott.

Szóval ilyen kamu félinformációk alapján táplálták ezt a propagandát.

aug. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Mad ha valaki elmondja nekem miért lennének szatelitpártok, vagy valaki esetleg felmutatna nekem pár bizonyítékot, akkor majd elhiszem.

(a bizonyíték alatt nem azt értem, hogy "Magyar Péter azt mondta", vagy azt, hogy a jobboldali MHM együtt szavazott a parlamentben a szintén jobboldali Fidesszel, hanem mondjuk dokumentum vagy valami hangfelvétel)

aug. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
26%
Rengeteg bizi van, de a rajongókat nem izgatja. Akkor vagy mihasznákos ha túl hülye vagy észrevenni, hogy fideszes vagy.
aug. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Unalmasak vagytok már a gyurcsányista-szarabbikos vergődéseitekkel! Nektek leáldozott, ha "szatelitpárt bérencek" Toróék, ha nem. De túl ostobák és makacsok vagytok, esetleg valaki árnyékában még lebzselhettek majd tovább valameddig, ahhoz pont elég puhagerincűek vagytok.
aug. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
53%

"Rengeteg bizi van, de a rajongókat nem izgatja."


Gondolom secperc alatt ide lehetne minden bizit terítenetek ha olyan nyilvánvalóan egyértelmű tény, de persze tudjuk, hogy az érdeklődőknek, kételkedőknek kellene inkább elkezdeni keresgélni, mintsem előáll a farbával....

Egyébként nem tudom mit nyekeregtek ennyire, legfeljebb majd a szarabbik sorsára jutnak a végén.

aug. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
39%

A fidesz egyáltalán nem támadja a mi hasznák borzalmat.


A dk felszólalt a KELETI vakcinák ellen, a fidesz egyből elkezdte: halálpárti baloldaliak, életellenesek, stb.


A mi hasznák borzalom felszólalt az ÖSSZES vakcina ellen, oltás ellenes tüntetéseket rendeztek.

Erre a fidesz: ugyan más véleményen vagyunk, de ez van, meg köszönjük, hogy kulturáltan tüntetnek.

aug. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ebből kiindulva szerintem a déká is szateltipárt, mert hagyják a fideszesek szabadon grasszálni őket, holott be volt ígérve a nagy elszámoltatás is, de még nem a sitten csücsül a böszme.
aug. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
14-ES EGY ZS
aug. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

13

Marha egyszerű. Azért kell a fidesznek erős sztellitpárt az ellenzékbe hogy ha esetleg nem lenne nekik meg a 2/3 akkor ezen pártok segítségével át tudnak tolni bármit. Nem véletlen hogy így is a jobbik meg a mi gatyánk minden fideszes törvényjavaslatot megszavazott

aug. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!