Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen lenne a TISZA - MH...

Milyen lenne a TISZA - MH koalìció?

Figyelt kérdés
aug. 14. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Nem lesz senki se akar a nacikkal együtt dolgozni
aug. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Ha ilyen lesz, akkor el sem megyek szavazni. A Mi Hazánk még a Fidesztől is rosszabb, pedig ahhoz már nagy tehetség kell.
aug. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

Én gyurcsányt kivéve bármiré kész vagyok szavazni csak tűnjön már el a fidesz. Csak nem tudom hova megy a raj.

Szerintem a fidesz politikája alapvetően jó lenne, a probléma legnagyobb része abból adódik hogy már régóta kormányoznak, így profik és gátlástalanok lettek a lopásban, csalásban.

aug. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Semmilyen. Torókék sem kollaborálnának Petymeggel.
aug. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
AZ MH már a Fidesszel összeállt, sőt igazából abból nőtt ki. '26-ban őket is el kell takarítani vagy legalább is jó lenne ha a parlamentből kimaradnának (max Toroczkai bemehetne néha bohóckodni).
aug. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%

"AZ MH már a Fidesszel összeállt, sőt igazából abból nőtt ki."


Bizonyíték?

aug. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
#6: ha ezt ennyi év után, 2024-ben még bizonygatni kell valakinek, az úgysem hiszi el, mert id*óta. Számtalan bizonyíték van/volt, és most hozhatnék ide is (más posztok alatt már írtam), de úgyis tagadná a vérbeli mihaszna szavazó az igazságot. Jobb konteók között élni...
aug. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%
Szóval szokás szerint semmi bizonyítékod nincs, neked sem. Vicces amúgy egy gyaníthatóan MP-fantól ez a konteó. 🙂
aug. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De egyébként meggyőzhető vagyok, persze remélem nem gond azért, ha nem veszem azonnal készpénznek az egyes noname gyakorisok, vagy gyurcsányisták, egyebek általi képzelgéseket mint sziklaszilárd bizonyítékot.
aug. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

#8-9: egyik sem vagyok, benézted. Baloldalra nem szavazok meg MP-re sem szavaztam. Nem szimpatikus annyira, hogy odahúzzak. Ha '26-ban az kell a fidesz-mihaszna-DK őrület eltakarításához akkor viszont oda fogok húzni.


Bizonyítékok: keress vissza pár MH-val kapcsolatos kérdést itt, többen kifejtettük már ilyenek alatt. De ha annyi eszed lenne, amennyi sajnos nincs, akkor saját magad is látnád. Csak hát a konteókirály bűvölete erősebb a valóságnál és szépen behálózza a mihasznák agyát. Pont olyan, mint a fidesz vagy DK meg a többi.

aug. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!