Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Normális az, hogy Semjén...

Normális az, hogy Semjén Zsolt (a fidesz 2. embere) az itthoni kórházi állapotokon, csak hangosan felröhög?

Figyelt kérdés
Egy ilyen után jobb helyen azonnal lemondatják a közszolgálati politikust…

aug. 14. 09:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%
9# Te pedig rám projektálod a kérdező nézeteit, konnotációit, azokat az állításokat, amiket én nem tettem. Ahogy nem vitattam el a kérdés feltevés jogát, úgy nem vitattam el a nevetés jogát sem. Ha velem, egyszer földi halandóval meg lehet tenni, hogy összefüggésbe hozzák a reakciómat, ne adj isten válaszaimat oda nem illő dolgokkal, elképzelésekkel (pl. nem is x dolgon nevettem, hanem máson, nem is állítottam y dolgot stb.), akkor tehessük ezt bárkivel bármilyen kontextusban. Én a szólásszabadság híve vagyok, lehessen beszélni mindenről, ami az ember szívét nyomja.
aug. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 progizo ***** válasza:
85%

Orbanisztánban normális, mert ez egy következmények nélküli ország - legalábbis ha a Fidesz-KDNP korrupciójáról, politikusi arroganciájáról, közpénzből biztosított urizálásairól, stb. van szó.

Ha ugyanis ugyanezt ellenzékiek csinálták volna, akkor össztüzet zúdítana rájuk a kormány propagandamédiumai, megmondóemberei.

aug. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%
Szörnyű, hogy mik mennek ebben az országban.
aug. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%
Mivel semjénzsóti egy gerinctelen, elvtlen, sunyi, undorító dolog, ezért nála ez normális. Egyébként ez jellemző a fideszesek túlnyomó részére.
aug. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én is felröhögnék a helyében hangosan, ha az isteneknek fenntartott vip-osztályon 7/24-es készenlétben csak arra várna 15 nővér és öt orvos, hogy csak egyet is tüsszentsek!
aug. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
9-es ha az anyukád vagy a gyerekedet műtenék 40 fokos műtőbe és belehalna akkor is ezeket a hozzászólásokat írogatnád? Jaj bocs Te meg Semjén is megengedheti magának a magán kórházat ott meg ugye nincs ilyen gond.
aug. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 readymix ***** válasza:
Semjén egy demagóg, horogkeresztény, idejétmúlt parazita, de megint csak azt mondom, hogy nekünk az ilyen kell és megérdemeljük.
aug. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!