Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz miért támogatja a...

A fidesz miért támogatja a migrációt az embercsempészek szabadonengedésével?

Figyelt kérdés

A fidesz kormány a bíróság által elítélt bűnöző embercsempészek 90%-át szabadon engedte. Lényegében az összes külföldi állampolgárt és csak a kevés balek magyar állampolgárt nem.


Nyilvánvalóan a szabadon engedett embercsempészek többsége folytatja a hivatását, ennek példája volt a szlovákiai választások előtti migráns áradat, ami miatt Fico meg is nyerte a választásokat, most pedig Orbánék jóbarátja lett. Az EU felé pedig továbbra is özönlenek a migránsok és ebben aktív résztvevő az a majdnem 3000 embecsempész akiket szabadon engedtek Orbánék. Egyértelmű tehát, hogy a fidesz a migráns kérdésből is csak a politikai hasznot les, és esze ágában sincs megoldani a problémát. De cáfoljatok meg ha tudtok!



aug. 12. 22:14
A kérdező szavazást indított:
A fidesz a migráns kérdés hoszú távú fenntartásában érdekelt ezért engedte szabadon az embercsempészeket is.
A fidesz csak meg akarja spórolni az embercsempészek börtönellátásának költségeit ezért engedte őket szabadon.
MIndkettő igaz.
Egyik sem igaz, de majd én megírom a frankót.
15 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Te akarod etetni őket a börtönben?
aug. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

A fidesz és a csüngőhasú nem az eszéről híres, sokkal inkább az idióta kormányzásról.

A fidesz és orbán intézkedéseiben ne keress észszerűséget mert az nincs nekik, ezért züllesztették le az Magyarországot a volt szoci országok között a legutolsó helyre.

aug. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Fsms ***** válasza:
63%

Ez az érdeke. Miért is szavazott kb. 800 venezuelai menekült a Fideszre ?

[link]

Vicc.

aug. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
13%
Ha rajtam múlni, folyosót építenék nekik az osztrák határig, sőt vonatjáratot indítanék nekik, gyorsvonatot, szóval az nem igazán tud meghatni, ha a Fidesz kiengedi a csempészeket (bár k....ra nem értem egy bírósági döntéshez mi f.sz köze van a Fidesznek, ha valóban lehetne, már rég ülne az összes, kivétel nélkül az összes, nem hasznos hülye politikai ellenfele és ha nem vagy jó véleménnyel a Fideszről, akkor pláne igazat kell adj nekem ebben).
aug. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Frankó.
aug. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
4, 2015-ben, amikor Putyin elinditotta ezt az egészet és szólt 0rbánnak, ott voltak a Keletiben ezek a szerencsétlenek! Nem akartak itt maradni, "az volt a baj, hogy tovább akartak menni". Senki sem akart ebben a szutykos országban maradni, ők sem. A magyar kormány nem engedte őket tovább, hogy politikát tudjon belőlük csinálni.
aug. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
#6 Hogy politikát csinált belőle, abban igazad van, de arról nem vagyok meggyőződve, hogy akkor már ez volt vele a cél, szerintem inkább félt ráengedni őket a határra, akkor még számított az un. "nyugat" rólunk alkotott véleménye, akkor még ez a párt egy pártcsaládban volt az osztrák és a német kormánypárttal. A II. Orbán-kormány még táborok nyitásában, sőt építésében gondolkodott.
aug. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Azt mondják, mert nincs elég hely a börtönbe, meg akkor a magyar állampolgároknak őket is el kellene tartani. Én javasolnám nekik, hogy építsenek koncentációs táborokat és ott dolgoztassák őket, vagy a sok ellopott közpénzből mégtöbb börtönt. Bűnöző van bőven (a csempészeken kívül is) az országban, fel kéne számolni a megélhetési bűnözést. Viszont így ezek a csempészek sajnos mégtöbb illegális bevándorlót tudnak becsembészni az EU -ba.
aug. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23%
6 Te neked vannak megélhetési problémáid?
aug. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!