Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lett divat a magyar...

Miért lett divat a magyar politikában az USA ellenesség, amikor az átlag amerikai baromi jól él?

Figyelt kérdés

Akárhogy is nézem a Google Maps-en mindenhol csak baromi jó házakat látok és luxus autókat. De ilyen igazán baromi jó házak, 200 nm-es full modern, tégla. Ilyenekben laknak az átlag amerikaiak. Az amerikai bérek pedig ahogy nézem a Numbeo-n, Svájc bérszínvonalán vannak.

Itt Magyarországon meg mi van? Romániában már magasabbak a bérek, rengetegen laknak még 20 nm-es patkánylyukban is. Rengeteg a lepusztult panel, vidéken még vályogházak is vannak. Egy lepusztult putris ország vagyunk, ahol alacsony az életszínvonal.

Miért nem mintaként tekintünk az USA-ra? Miért van az, hogy a jóléti országokkal rossz viszont ápolunk, ahelyett hogy felzárkózni akarnánk hozzájuk?

Jobb gyűlölködni egy putriban, mint elismerni hogy baj van, és tenni a jobb gazdaságért?


aug. 11. 18:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Mert a mi Nagy Vezérünk Putyin függeléke.
aug. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
25%

"az átlag amerikai baromi jól él?"


Szóltál erről az átlag amerikaiaknak is?

aug. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
17%

Én USA barát vagyok, ha ott Republikánus vezetés van


Az USA bűne az egeket verdesi. Rengeteg háborút indított a II.Világáhború óta. Lebombáztak gyógyszergyárakat. Szétvertek közintézményeket


Most is pl kiprovokáltak egy Európai háborút és úgy pénzeltetik Ukrajnát az EU-val, hogy ők gazdagodnak míg mi tönremegyünk benne

aug. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%

3: ennyi ostobaságot ilyen szűk helyen leírni... :D

Gondolom, akkor is USA-barát voltál, mikor ifj. Bush megtámadta Irakot. :D

aug. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom, mit nézel a Google Maps-en, de olyan nyomortanyák és lakókocsitelepek vannak az USA-ban, amit Európában max a Balkánon látni.


Én támogatom a jóléti államot, csak az USA nem jóléti állam. Nincs egy rendes egészségügyi rendszerük, az oktatási rendszerük szörnyű, mindig is a szakértelem importjára szorultak. Nyugat-Európa számára az USA sosem volt példakép, inkább az amerikaiak szoktak (jogosan) bezzegelni, hogy bezzeg a németeknél meg a franciáknál meg a skandináv országokban mennyi fizetett szabadság van, mekkora nyugdíjak stb.

aug. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
8%
4@ Ezek tények. Ifj.Bush idején demokrata voltam, mert békepárti vagyok nem úgy mint ti
aug. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Egész amerikaiak hitelekből élnek jól, egy látszat jólétet tartanak fent, aki tud. Mert ettől függetlenül rengetegen nem élnek jól.
aug. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
22%
Nem USA ellenesség van, csak az amerikai kormányok politikája a probléma.
aug. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%
6: baromi szórakoztató vagy, csak így tovább! :D
aug. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ezeket a hülyeségeket honnan a fenéből veszitek, hogy az USA-ban bárki is bezzeg Németország, Franciaország, meg Skandiván országozna?
aug. 11. 19:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!