Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobboldaliak! Ti hogy bocsátot...

Jobboldaliak! Ti hogy bocsátottatok meg a Fidesznek azok után, hogy migránsokat hívott az országba konkrétan azért hogy elvegyék a magyarok munkahelyét?

Figyelt kérdés

Ez az amit egy jobboldali kormány sehol a világon nem csinál. Pont ez a jobboldaliság egyik lényege, hogy a helyi munkaerőt védik, és a helyi munkaerőnek próbálnak kiharcolni jobb béreket, jobb munkakörülményeket a multikkal szemben. Ebből derült ki, hogy a Fidesz mennyire áljobboldali, hogy harmadik világbeli munkaerőt hozatott be százezres nagyságrendben, azért mert olcsóbbak, fürgébbek, strapálhatóbbak a magyar munkaerőnél, és emiatt sok magyar melós küldtek el a munkahelyéről.

Márpedig az EP választáson az derült ki, hogy a magyar jobboldaliak zöme megbocsátott a Fidesznek ezért. Azt értem, hogy a pedofil botrányok nem tántorították őket vissza. Mert az nem érinti közvetlenül az életüket. Ez az egész LMBTQ, pedifil, woke meg stb. téma csak porhintés, meddő szájkaratézás ami egyáltalán nem érinti az emberek életét közvetlenül, csak egy ideológiai vita. De a munkaerő lecserélése indiai, pakisztáni, fülöp-szigetekire az igenis érinti.


Jobboldaliak, ti miért bocsátottatok meg?


aug. 10. 18:31
A kérdező szavazást indított:
Én megbocsátottam nekik, mert emellett sokkal több jót tettek velem, amivel kompenzálták ezt a hibát.
Én ideológiai alapon bocsátottam meg nekik, mert elítélik (szóban) az LMBTQ-t, a woke-ot és nekem ez tetszik.
Nem bocsátottam meg nekik, a Mi Hazánkra szavaztam
Nem bocsátottam meg nekik, nem szavaztam egyáltalán
12 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
39%
Jobboldali vagyok nem ez a fő bajom a Fidesszel, ezt még megbocsátom, van más amit nem.
aug. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
43%

Én eleve, sohasem szavaztak a Fideszre.

2018-ig a Jobbikra szavaztam.



A Fidesz sohasem volt teljesen jobboldali,a migránsok behozatala inkább liberális intézkedés.A munkaerőpiac túlzott liberalizációja is.

aug. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
46%
Csak a Tisza tudja visszaszerezni a munkahelyeket!
aug. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
43%
Nem ez a probléma kérdező.
aug. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
60%

Sokkal jobban zavar a Putyinimádatuk és az unióellenességük.

Ezért lesz legközelebb a Tisza!

aug. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%
Engem leginkább az zavar higy Hatvanpusztán és a stadionokon kívül más nem fejlődik.
aug. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
38%
Az osztrákok is migransokkal dolgoztatnak, nem ez a baj hanem sok más.
aug. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

#7

Az osztrákok nem hívtak konkrétan azért be migránsokat, hogy osztrákok helyett dolgozzanak valahol. A migránsokat (köztük a magyarokat is) vonzza az ottani jólét, és mennek maguktól, és elvégeznek olyan munkákat amikre nincs osztrák jelentkező. Vagy azért mert túl nehéz szakma (IT, mérnöki, orvosi munkakör, egyéb), vagy azért mert túl alulfizetett vagy alja munka.

aug. 10. 18:50
 9/24 anonim ***** válasza:
34%
Na itt is ez a helyzet.
aug. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem ez a helyzet. Itt magyar embereket kirúgtak a gyárakból, hogy helyükre indiai jöhessen.
aug. 10. 18:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!