Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az idegengyűlölő rasszista...

Az idegengyűlölő rasszista homofób jobbosok és a túlbefogadó szélsőliberálisok két széke közé estem?

Figyelt kérdés

Nos, elfogadhatatlannak tartom ha valakit csak azért ér atrocitás vagy hátrányos megkülönböztetés, mert roma, arab, fekete, indiai, meleg, vagy akármi más. Minősíthetetlen kulturálatlan taplóságnak tartom ha valaki más ezen tulajdonságai élcelkedik.


Mindazon által tök gáznak tartom hogy az UK meg több nyugati ország ennyire sok kultúraidegen erőszakos integrálódni nem akaró vad idegent engedett be az országába és most mikor ég a ház se nagyon tudják hogy mit kezdjenek a helyzettel.


Gáznak tartom hogy Magyarországon nincs fellépve kellő erővel az antiszociális integrálódni képtelen bűnöző romák ellen, bemennek a böribe leülik jó kiröhögik az egészet, aztán folytatják ott ahol abba hagyták.


Nem gondolom hogy gyerekeknek kéne drag queennek öltözniük és felnőttek előtt vonaglaniuk ahogy azt néhány nyugati extrém szélsőséges példában látni.


Szkeptikus vagyok a Palesztinok áldozati pózolásával, mikor évtizedek óta oda vissza provokálják egymást az izraeliekkel, ahogy az izraeliek sem szentek, sőőőt... meg is érdemlik egymást...


aug. 10. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Igazából mindegy, mert mindkét csoport főleg a neten aktív és igazából teljesen mindegy, hogy szerintük mi vagy.
aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%

Elfelejted a legfontosabbat, minden ideológia mögött emberek állnak. Legtöbben pedig csak takaróznak a hangzatos ideológiával, valójában semmi közük hozzá.

Ha már felhoztad az UK migrációt. Ez azért nem most kezdődött. Mikor a másik fél volt kormányon, akkor is ment a betelepítés, csupán "menekült" helyett "vendégmunkás" szöveggel. Mindegyik fél ugyanazt csinálja, ugyanúgy az "ereszen másznak", csupán közben más a marketingduma.

aug. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
32%
Igazából az idegengyűlölő rasszista homofób jobbosok székébe ültél, mert ugyanazt a nemlétező álláspontot tulajdonítod a liberálisoknak, amit ők.
aug. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

@14:48


Nyugi már megszoktam hogy liberálisok szerint náci vagyok, jobbosok széljobbosok szerint meg libsibolsi.

aug. 10. 14:55
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez teljesen normális gondolkodásmód. Inkább az oldalakhoz tartozás, a valamilyen párt/eszme/oldal/megmondóember ész nélküli követése az, ami szerintem sokkal károsabb.
aug. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%

Nem. Csak nem fekete-fehérben gondolkodsz.

Van még ilyen.


SZerintem ez a normális.

aug. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Együtt tudok ezzel élni.
aug. 10. 15:21
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem az első ponton kellene még javítanod, mert a származás egyáltalán nem lényegtelen.
aug. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
24%

ma 14:55


Én csak próbálok segíteni és rávilágítani, hogy te nem két szék közé estél két szélsőség között, hanem felvetted az egyik narratíváját és az ő képzelt világukat vetíted a valóságra, hiába nem értesz velük egyet mindenben.

aug. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
14%

"elfogadhatatlannak tartom ha valakit csak azért ér atrocitás vagy hátrányos megkülönböztetés, mert roma, arab, fekete, indiai, meleg, vagy akármi más."


Hát akkor nálad van baj rendesen. De majd egyszer emberré válsz, vagy nem. :)

aug. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!