Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az igazi hazafi magyar az...

Az igazi hazafi magyar az ukránokat és az oroszokat sem kedveli?

Figyelt kérdés
Eddig mindkettő nép csak ártott nekünk.
aug. 9. 07:29
A kérdező szavazást indított:
Nem. Csak az oroszokat kell utálni.
Nem. Csak az ukránokat kell utálni.
Nem. Egyiktől se kell tartani.
Igen. Egyik nép se a barátunk.
17 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Nem a népekkel van baj, hanem a főnökeikkel. Ez mindhárom általad említett országra így igaz.


A hazafisággal nem függ össze, hogy a hazádon kívül kit szeretsz.

aug. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

Tekintve hogy a hazafi szót lenyúlta magának a széljobb, ők meg mindenkit utálnak, így mondhatjuk. Persze a hazafiságnak semmi köze a széljobbos rongyemberséghez, mások gyűlöletéhez meg aztán főleg, ezért meg nem nagyon.


Külön mókás, hogy Magyarországon bőven kevert annyira a lakosság, hogy a sok önjelölt náci családja is tele van tóttal, ráccal, románnal, askenázi zsidóval, szlovénnal, svábbal, krobóttal, ruszinnal csak éppen Náczi Jóska nem tud ezekről.

aug. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem attól, hogy valaki hazafi, még nem kell egyik népet sem utálnia. Nem feltétel. :D
aug. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értem miért is kellene bármelyiket szeretini a másikkal szemben - vagy épp utálni egyiket, másikat vagy mindkettőt.

Egyik ország sem barátunk, nem szövetségeseink - gazdasági kapcsolataink és normál diplomáciai kapcsolatunk legyen mindkét országgal, ennyi!

Ez nem a hazafiságról szól, senki nem lesz attól hazafi ha utálja a másik országokat és nem lesz kevésbé hazafi, ha nem utál senkit sem.

aug. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Igen, az igazi magyar mindenkit utàl mert egy kicsinyes megkeseredett rosszindulatú görcs.
aug. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

#5 Ne magadból indulj ki!

Attól mert te ilyen vagy, "egy kicsinyes megkeseredett rosszindulatú görcs", mások még nem azok. Csak a tükörben látsz ilyet, esetleg magad körül, mert a hasonlókat vonzod.

aug. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Én egyik népet sem utálom, mert nem vagyok náci.
aug. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
42%

"#5 Ne magadból indulj ki!


Attól mert te ilyen vagy, "egy kicsinyes megkeseredett rosszindulatú görcs", mások még nem azok. Csak a tükörben látsz ilyet, esetleg magad körül, mert a hasonlókat vonzod."


Ja bocs, azt kihagytam hogy a magyarok a szarkazmust sem értik. Köszi hogy emlékeztettél. 😂😂😂

aug. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!