Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érik a kudarc az olimpián ?...

Érik a kudarc az olimpián ? Eddig csak 3 arany, és fogynak az esélyek, baj, ha örülök a kudarcnak ?

Figyelt kérdés
Végtelen mennyiségű ezüstöt-bronzot felőlem szerezhetnek, csak aranyat ne. Legyen már egy kis bosszúság a Fidesznek. 4400 milliárd forintot öltek a sportba 14 év alatt, és van eredménye ? Bődületes szám, mi lett volna, ha ennek csak a felét költik oktatásra, egészségügyre ?
aug. 8. 15:47
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
63%
Magyország nagyon jól szerepel az Olimpián, sajnos Orbánéknak nincs oka szégyenkezni.
aug. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
76%
Főleg nem a 2008-as gyurcsányi mélypont után.
aug. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 A kérdező kommentje:

Magyar színekben induló importált orosz migráns Muszukajev Iszmail nem jutott döntőbe.

Ilyenkor azért bennem felvetődik, hogy mennyire magyar, amikor még arra sem mutat hajlandóságot, hogy egy magyar keresztnevet vegyen fel.

aug. 10. 18:43
 54/61 anonim ***** válasza:
52%
sírj csak kérdező, bömbölj!
aug. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
44%
én azt se tartom magyarnak aki a sajátja kárának örvend. mint pl a kérdező.
aug. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 A kérdező kommentje:
Magyaroszágon születtem, nem úgy mint Muszukajev Iszmail vagy Márton Viviana. Sőt itt is élek, nem úgy, mint Márton Viviana. És még akcentusom sincs, nem úgy, mint Márton Viviana. És még itt is adózom, úgyhogy szerintem magyar vagyok.
aug. 10. 20:47
 57/61 anonim ***** válasza:
74%

#57

"És még akcentusom sincs, nem úgy, mint Márton Viviana."

De magyarul beszélni nem tudsz, azt látom.

aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
72%

57. Szerinted Mártod Viviána azért, mert nem Magyarországon született, nem itt él és akcentussal beszéli a magyart, ezért nem számít magyarnak? Igen megtehette volna, hogy spanyol színekben indul, de ő inkább magyarként indult az olimpián.

Jó további trollkodást kérdező.

aug. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 A kérdező kommentje:

"megtehette volna, hogy spanyol színekben indul, de ő inkább magyarként indult az olimpián."


Hát ez lett volna a logikus, még az edzője is spanyol. Pénzért megvásárolt sportolókat valahogy nem szeretem. Muszukajev például még magyarul sem beszél, tavalyi interjú, de valószínűleg ugyanez a helyzet most is:

https://www.youtube.com/watch?v=BvBXE4L5IQE


Persze lehet mellet döngetni, hogy "mamlasz" spanyolok/oroszok elöl vásárlunk sportolókat milliárdokért, de akkor legalább magyarul tanuljanak meg!

aug. 10. 23:21
 60/61 anonim ***** válasza:
67%

Hát egyelőre így állunk:


14. Magyarország Magyarország (HUN)

arany 5

ezüst 7

bronz 6

összesen 18


Most akkor mi van?

aug. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!