Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Magyar emberek miért...

Az Magyar emberek miért gondolják azt, hogy mindenki csak Orbán és Gyurcsány esetleg Soros embere lehet?

Figyelt kérdés

A jobboldali és jobbcentrumú politikai pártokra mint pl az: MHM, LMP, Jobbik, MKKP, Memo ezekről mindig azt írja mindenki, hogy Fidesz fiók pártok.


A baloldalibb politikai pártok mint a: Momentum, MMN, NP ezek sokak szerint Gyurcsány pártjai.


A Tisza is hasonló cipőben van mint ezek csak ő elvileg még veszélyesebb mert ráadásul ő már Soros embere.


Nem tudom ezeknek az embereknek mi van a fejében addig ameddig nem tudnak valódi, erős bizonyítékokat mutatni mit kárognak? Attól még, hogy némelyik pártnak van 1-2 Fideszhez vagy DK-hoz hasonló programja még nem fogja azt jelenteni, hogy ne tekintenének rájuk ellenségként. Szerintetek komolyan csak Orbán Viktor és Gyurcsány Ferenc létezik az országba illetve ha ők nem akkor Mészáros Lölő vagy Soros György? És más pártok akik külön véleményen vannak ezért nem is vehetőek meg semmi pénzért pedig nem létezhet?



aug. 5. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

"A Tisza is hasonló cipőben van "


Az nem tisza-cipöben van? :DDD


Viccet félretéve, csak az aljanép hisz azt, hogy aki nem ért vele egyet, akkor az csakis másik oldal kitartott bérence lehet.


Én is voltam már hazaáruló libsi is, meg amikor pl. nem eszem megy a palackvisszaváltós hisztériát, egyböl agyhalott birka fideszses vagyok. Amikor az ukránokat nem kedvelem, akkor máris ororsz-szopkodó fideszbérenc vagyok.

aug. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Nem gondolom.
aug. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Távvezérlésű nyakkendő kötőgép ***** válasza:
Még a Tisza is azt gondolja, hogy a potenciális tagok főleg Orbán és Gyurcsány téglái lennének, ezért nem vesznek fel akármennyi tagot.
aug. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De nem csak a pártokról gondolják, hanem a hétköznapi emberek is mind fizetett kommentelők, az adott párt birkái, fideszes, gyurcsányista, náci, stb. Teljesen meghülyült a többség.
aug. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!