Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez most komoly amit ma ki...

Ez most komoly amit ma ki tett Magyar Péter a Facebook oldalára?

Figyelt kérdés

A pofátlanság csúcsa. Miközben a miniszterelnök a saját fizetését 6,5 millióra, egyes miniszterei bérét pedig 27 %-kal emeli, aközben a kormány suttyomban elrendelte az állami vállalatoknál a bérkifizetések 5 %-kal történő csökkentését…Értik, miközben az európai rekorder infláció miatt egyébként is 20-30 %-kal kevesebbet ér egyes állami alkalmazottak bére, most még el is vesz tőlük az a kormány, amelynek dolgoznak?! Két választása lesz az állami cégeknek: vagy elbocsátanak vagy bért csökkentenek.


Mindeközben a Nemzeti Együttbűnözés Rendszerének haszonélvezői éppen St. Tropez-nál ringatóznak egy 30 milliárdos yachton pezsgőt (és dobozos kávét) szürcsölgetve…


Ez most komoly, miniszterelnök úr? Van még lejjebb



aug. 5. 11:23
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%

19: neked vagy az értelmezéssel vannak bajaid vagy szerecsenmosdatsz, nem tudom melyik a rosszabb.


[link]


ha azt mondom legnagyobb kamuállás a világon akkor az állást fikázom, nem azt aki elvégzi.

ja hangsúlyozta, azt is "hangsúlyozta hogy nem megy ki, erre ott fejen állt mert szelfizgetett az ep-s képviselőkkel.

túlzásba tolod ezt a mosdatást, ezt max a magadfajta egyének veszik be, mindenkinél ne fog működni.


20: egy szót se ír arról a 3-as hogy ezt mp állította volna, az a komment az ő saját véleménye.

neked súlyos értelmezési problémáid vannak. hanyagolnod a kommentelgetést, gyere vissza ha tudsz írott szöveget értelmezni.

aug. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 BécsiFehér ***** válasza:

21: A képen, amit belinkeltél annyi hangzik el, hogy képviselőként elég két hetet kint lenni. És?

"mindenkinél ne fog működni"

Mindenkinél nem, de így elég sokaknál. Ez MP-nek öröm, neked meg bánat.

Az meg, hogy felvette az EP-képviselősséget, már lejárt lemez.


A 3-mas azt feltételezi, hogy MP rendelte meg ezt a kérdést. Erre írtam, hogy ez a téma nem csak MP-nek szúrhatja a szemét azzal, hogy posztolt róla (a kérdés címében benne van), hanem másnak is, tőle függetlenül.

Mielőtt lekezelően minősítgetsz, figyelmesebben olvass.

aug. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

"Az meg, hogy felvette az EP-képviselősséget, már lejárt lemez."

igen nálatok 🤡 titeket az se zavar hogy összevissza beszél.

ritka alacsony értelmi szintre utal hogy ha ugyanezt orbán csinálja az rósz, de a magyarpetikétek csinálja az jóóó és megmagyarázzátok mindenféle kitalált hülyeséggel. ezt nevezik fanatizmusnak és joggal mondják rátok hogy szektás.


nincs itt semmi és?, arról volt szó hogy kamuállásnak mondta és hogy ő nem megy ki, most meg kiment és csak ennyit mondasz rá hogy "és?" nem válaszolsz a kérdésre, csak mellédumálsz és terelsz ami megint a szektás magatartásra utal.


"A 3-mas azt feltételezi, hogy MP rendelte meg ezt a kérdést. "

fú b+ 🤣🤣🤣🤣

szóval a petikétek itt a gyk-n rendelgeti a kérdéseket? miféle politikus az ilyen aki egy eldugott fórumon próbál port kavarni? ennyire ráér? sztem pont ide kérdéseket rendelgetni nincs ideje.


szomorú hogy valaki ennyire buta és szavazati joga van.

aug. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 BécsiFehér ***** válasza:

"szóval a petikétek itt a gyk-n rendelgeti a kérdéseket? miféle politikus az ilyen aki egy eldugott fórumon próbál port kavarni? ennyire ráér? sztem pont ide kérdéseket rendelgetni nincs ideje."

Ezt a 3-masnak címezd, mert ő feltételezte. (Szövegértés nálad sem megy?)


"szomorú hogy valaki ennyire buta és szavazati joga van."

Kisapám, 64 évesen, 40+ munkaviszony után fizettem már annyi adót ennek az országnak, hogy annyi szavazati jogom legyen, mint neked. Mivel csak személyeskedni tudsz, befejeztem veled a diskurzust.

aug. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

nem feltételezte ő, csak nem tudsz értelmezni.

azért mert valaki 40+ évet dolgozott nem jelenti azt hogy nem hülye.

aug. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 BécsiFehér ***** válasza:

"Hm... MP is alkalmaz bérkommentelőket, vagy egyesek maguktól ilyen lelkesek, hogy tolják a propagandát?"

Ez nem feltételezés? Mert állításnak nem állítás.

Értelmezd már te akkor, hogy mit akart mondani, légyszíves!

"azért mert valaki 40+ évet dolgozott nem jelenti azt hogy nem hülye."

A má' biztos. Főleg, ha fejlesztőmérnökként dolgozott informatikában, akkor egyenesen síkhülye.

aug. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

dönts már el hogy akkor a kérdést rendelte magyar péter vagy a bérkommentelőket?

igen én meg a nasa tulaja vagyok.

attól mert valaki mérnök, nem jelenti azt hogy nem hülye. sőt inkább szégyen hogy ilyen végzettséggel gondolkodás nélkül benyeled ezt. már pedig aki nyeli ezt a magyarpéter jelenséget az buta mint a tök.


pont hogy a 3asnak van igaza, ő legalább átlát rajta hogy két ugyanolyan darab sz*rról van szó csak a formája más.

aug. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 BécsiFehér ***** válasza:

"dönts már el hogy akkor a kérdést rendelte magyar péter vagy a bérkommentelőket?"

Nincs arra szüksége, hogy ilyeneket rendelgessen, ellentétben az őt nagyiparilag lejáratni akarókkal.

"igen én meg a nasa tulaja vagyok."

A NASA nem magántulajdon, látszik a nevéből, hogy nemzeti intézmény, amennyiben bírod az angol nyelvet: National Aeronautics and Space Administration.

És bocs, most már látom, hogy te ilyen megmondó ember vagy, aki eldönti, ki hülye és miért, és kinek miért kell szégyelnie magát? Gondolom, magad állítod etalonnak az okosságban.

Üdvözlöm a 3-mas éleslátását, ez is azt bizonyítja, hogy a net valóban tele van önjelölt politikai elemzőkkel. Meg is kapta érte a százalékokat.

Mivel ez a kérdés nem rólam szólt, hanem a miniszterek megemelt fizetéséről, és az azzal párhuzamos bércsökkentési rendeletről, így befejezhetnénk már ezt a vitát.

aug. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Tetszik ez a Bécsi Fehér név. Létezik még bécsi fehér, amit a mészhez szoktak keverni (talán, hogy jobban tapadjon)?
aug. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 BécsiFehér ***** válasza:
Egy szobafestő tudná megmondani, ha a maiak hallottak még róla.
aug. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!