Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar adófizetők milliárdja...

A magyar adófizetők milliárdjait inkább a magyar egészségügybe vagy inkább Ukrajnába fektetnéd?

Figyelt kérdés
Egyetértesz vele, hogy a magyar adófizetők pénzének milliárdjait Ukrajnának adjuk miközben szappan sincs a kórházakban és féléves várólisták vannak?

aug. 2. 00:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a fideszre van bízva addig okafogyott a kérdés.
aug. 2. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
58%
Arra költeném, hogy komcsi elvtársainkat, komcsi rendszer ketyeltjeivel és azok leszármazotraival együtt, akik elk*rták a rendszeváltásunkat, és azóta is kifosztják a magyarokat, elszaporították a cigányokat, vagonokba tereljük, és haza küldjük őket putyinhoz. Ólyan jó lenne integetni az OV-nek , és GyF-nek, komcsi haverjaiknak családtagjaiknak amit az oroszországba tartó vonat elindul putyinhoz, néhány cigány család kiséretében.
aug. 2. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó én téged fel se raknálak a vonatra. Az ilyen falusi suttyó patkányokat ott helyben agyon kell verni.
aug. 2. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Mintha lenne erről döntési jogunk...

egyik sem fog megtörténni, most emelték meg a saját fizetésüket és azt is kinai hitelből.

aug. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát inkább Ukrajnába, mint Csádba...
aug. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Ólyan jó lenne integetni az OV-nek , és GyF-nek, komcsi haverjaiknak családtagjaiknak"


Én a te családtagjaidnak nem integetnék hanem cafatokra robbantanám.

aug. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően értem a kritikát és nem zárkóznék el előle, de nemcsak ezek a végleteg léteznek. Magyarország 75 milliárdot adott Ukrajnának (és a következő 3-6 évre, részletekben fizetve még 350-400 milliárd van beígérve az EU-n keresztül? valahogy így), miközben a Vodafone-ra 600 milliárdot költöttünk, vagy a reptérre 1300 milliárdot, de még ez a legújabb kínai hitel is 400 milliárdos. Az, hogy Zuglóban a Bosnyák tér mögött megvegyük Tiborcz érdekkörétől az épülő irodaházakat, az is 244 milliárdunkba került összehasonlításképpen.


Szóval újra: értem a kritikát, de ezt beállítani, hogy az ukránokra költött pénz a felesleges, minden más adóforintot pedig maximális hatékonysággal és hasznosulással vagyunk hajlamosak elkölteni, az egyszerűen nem igaz és nem tudom elképzelni, hogy ezzel hogy ne tudna egyetérteni még egy fideszes is.

aug. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
81%
A Fidesz egyikre se költ szóval nem nyomaszt minket ez a dilemma. :D
aug. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!