Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valójában a DK áll a Magyar...

Valójában a DK áll a Magyar Péter elleni tinderes lejáratási kísérlet mögött?

Figyelt kérdés

Fideszes lejáratási kísérlet nem lehet, ugyanis ez még egy tavalyi újság címlapja:


[link]


2023 Október 13-i újság, ott van az alján.


Magyar Péter pedig szívecskézte Lau Ra október 9-én és viccesezte az október 12-én feltöltött képét. Ráadásul az október 12-én feltöltött képen egy poloska van! Poloska Péter! Véletlen egybeesés lenne? Nem hiszem.


[link]


Tehát ezek a profilok itt valószínűleg igaziak:


[link]


[link]


És ezekben az időkben Magyar Péter még a Fidesz csöcsein lógott, így a DK dobhatta fel a labdát, azaz a DK megvette Lau Rát és ráküldte Magyar Péterre, hogy a Fideszt járassa le, aztán neki ment Magyar Péternek, mert vitte a DK szavazótáborának kétharmadát és megbuktatta az árnyékkormányt.


Úgy képzelem el, hogy egy DK-s nő meglátta Magyar Pétert Tinderen és az a nagyszerű ötlete támadt, hogy felbérelnek egy nőt, akinek annyi a feladata, hogy kavarjon Magyar Péterrel, aztán hirtelen utasítsa el és kenjen rá csúnya dolgokat.


Lehet, hogy ezek az idézetek, amiket Lau Ra közzétett igazak. Ezek is arra utalnak, hogy fizetett nőről van szó. Szintjén felüli férfit nem értem, hogy hogy tudott csak így visszautasítani.


„Nem vagy feketeöves kategóriájú szépség, de azért megd.gnálak.”


„Megtisztelve kellett volna érezned magad, hogy rád nézek és szóba állok veled.”


„Majdnem félmillióba került a hétvége, és nem kapok érte semmit?”



júl. 30. 17:25
A kérdező szavazást indított:
A DK lehet a háttérben. Hogy Magyar Pétert magától visszautasítsa egy nő, az gyakorlatilag lehetetlen.
Nincs senki a háttérben. Vannak ilyen hisztis nők, akiknek semmi sem jó.
12 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom ki áll a háttérben, nem is érdekel, Hajrá Tisza! ✌️
júl. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
Persze hogy a DK-Fidesz társulat.
júl. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Magyar Péter lejáratódása mögött egyedül Magyar Péter áll.
júl. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
A DK/FIDESZ el lesz takarítva 26-ban 🥰
júl. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14%
Ámen!
júl. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek még ha van is igazságtartalma olyan átlátszóak pitiánerek és nevetségesek...
aug. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!