Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánk által kõzölt...

A Mi Hazánk által kõzölt alábbi családtámogatási program nem a romáknak kedvezne leginkább?

Figyelt kérdés
[link]

júl. 29. 11:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
67%
Egyáltalán nem. Hogy olvastál ki ilyet ebből?
júl. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
67%
Nem látom, hogy miért kedvezne nekik.
júl. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

"magyar családtámogatásokat a GDP százalékában azonnal az EU-átlag szintjére kell emelni.

A tisztességes gyermeknevelést elismerő nyugdíj-kiegészítésként szülői életjáradék bevezetése, hogy a gyermek által befizetett adókból automatikusan támogassák a szüleiket."


Alapbòl ôk szülnek a legtöbbet, tehát ez nekik kedvez. Plusz ha már 18 évesen gyereke van akkor màr 18 èvesen szülőibéletjáradékot kapnak. Ti nem olvastátok el a 10 pontot?

júl. 29. 12:09
 4/26 A kérdező kommentje:

"A felelős főállású (hivatásos) anyaság támogatásának kibővítése a jelenlegi havi bruttó 28500 Ft helyett."


Ezzel meg a munkanélküli szülők járnának jól.

júl. 29. 12:10
 5/26 anonim ***** válasza:
73%

#3: először is korrekt lenne, hogy ha felteszel egy kérdést, nem pontoznál le automatikusan mindenkit, aki nem ért egyet.


Másrészt milyen családtámogatási rendszert képzelsz el, ahol nem azokat támogatják, akik gyereket vállalnak?

júl. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
35%
Nem. Kizárólag magyaroknak kedvez.
júl. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%

Úgy tűnik, inkább te nem olvastad el...


"a gyermek által befizetett adókból automatikusan támogassák a szüleiket."


Na most ha dolgozik, akkor semmi baj, a magyar is dolgozik, akkor ez miért kedvezne nekik?

júl. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

#5 Senkit nem pontoztam le. Fejezd be a hisztit. Hány éves vagy hogy online pontokon lovagolsz? 14? Engem is állandóan lepontoznak máshol, mégsem nyígok miatta.


A kérdésem továbbra is az hogy ezekkel a kedvezményekkel hogy nem fognak visszaélni az ingyenélők? Hogy lesz ez kiküszöbölve?

júl. 29. 12:14
 9/26 A kérdező kommentje:
#5 Nem tudom, én ehhez nem értek, nem vagyok szakpolitikus, de ez akkor is elsősorbana romákat fogja ösztönözni a szülèsre. Meg a "főàllàsú anyasàgra".
júl. 29. 12:16
 10/26 anonim ***** válasza:
31%

8


Miért nevezed ingyenélőknek a Romákat?

Van pár jó Magyar pedofil, akkor minden Magyar pedofil?

júl. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!