Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi van, ha tényleg csak...

Mi van, ha tényleg csak lmbtq-s emberek vettek részt az utolsó vacsorán, ahogy azt a párizsi olimpia megnyitóján performálták?

Figyelt kérdés
Van erre utaló, vagy cáfoló Bibliai idézet?

júl. 29. 10:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
61%
Létezett egyáltalán az utolsó vacsora? Úgy értem valóban megtörtént? A biblia szerintem csak egy mese.
júl. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
22%

Mózes III. könyve, 18:22-25


"Férfiúval ne hálj úgy, amint asszonynyal hálnak: útálatosság az.

És semmiféle barommal se közösülj, hogy azzal magadat megfertőztessed, és asszony se álljon meg barom előtt, hogy meghágja őt; fertelmesség az.

Egyikkel se fertőztessétek meg magatokat ezek közül; mert mindezekkel ama pogányok fertőztették meg magokat, kiket én kiűzök ti előletek.

És fertőzötté lett az a föld, de meglátogatom azon az ő gonoszságát, mert kiokádja az a föld az ő lakosait."

júl. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

2


Az utolsó vacsorán semmi ilyen nem történt, a könyv szerint!

Vagy te tudsz valamit?

júl. 29. 11:01
 4/23 anonim ***** válasza:
67%

Semmi köze nem volt a vacsorához, engedjétek már el. Ez már túl megy egy határon.

[link]

[link]

[link]

júl. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
18%

Ahhoz képest, hogy az ún. felvilágosult liberálisok állandóan azzal jönnek, hogy mit kell annyit a vallással foglalkozni, idejétmúlt dolog, mást sem látni, csak hogy rendszeresen a vallással foglalkoznak. :D

Persze már megszoktuk, hogy össze-vissza beszélnek, minden szavuk hazugság, és egymásnak ellentmondó ideológiákat támogatnak. :)

Nagyon várom már azt a pillanatot, amikor a muszlimok olyan sokan lesznek már Nyugat-Európában, hogy életbe lép a saría törvénykezés. Micsoda kövezések, lmbtq írtások lesznek, öröm lesz nézni a tévében. :D

júl. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
48%

5, én nem tudok, minden liberális nevében beszélni, mivel nem beszéltem minden liberállissal a világon, igy csak a SAJÁT VÉLEMÉNYEMET közölhetem:

Az én saját véleményem alapján, azért foglalkozok ezzel az úgynevezett vallással, mivel a magyar kormány, ha minden igaz keresztény értékeket véd. Ami vallási alapú, ez azért érdekes és azért érdekel, mert sem a népszámlálásból, sem a templomi látogatók számából, sem a különböző magyar egyházi tagok számából nem igazolódik vissza, hogy Magyarország keresztény lenne. A magyar kormány és annak támogatói, az én véleményem szerint egy kissebbségi értékrend szerint politizálnak és kritizálnak más országokat.

júl. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
37%
Nem performáltak semmi ilyesmit.
júl. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
46%

4


Ha a te neved és képed mellé írják, hogy b@zi, az óriásplakátokon, de neked azt mondják egy másik kiköpött olyan emberre értették, mint te ugyaanazzal a névvel, akkor neked rendben van?

júl. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
37%

A megafonosok azt képzelik, hogy soha más vacsora nem volt a világon, csak a bibliai utolsó vacsora.

Azért félelmetes belegondolni, milyen torzult lelkű emberek lehetnek ott egy kupacban.

júl. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
45%
8. Te hol láttad a megnyitón Leonardo Utolsó vacsoráját??
júl. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!