Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amikor a Fidesz kampányolt...

Amikor a Fidesz kampányolt azzal Brüsszelben hogy 8 ezer milliárd eurós támogatás vonjanak meg Magyarországtól az rendben volt anno?

Figyelt kérdés
Csak mert most a kommunikációjuk szerint ez "ördög és pokol" de amikor anno ő csinálta ugyan ezt ráadásul korrupcióra hivatkozva akkor nem ugyan ez volt?
júl. 27. 22:35
 1/9 SzocdemOliver ***** válasza:
64%
Ostobák a szavazóik és nem emlékeznek semmire.
júl. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Morfondir ***** válasza:
0%

Te figyusz,

Tudod, hogy mennyi "8 ezer milliárd Euró"?

Valami linket dobjál, légy szíves erről, mert érdekelne. :)

júl. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, abban igaza volt a kedves válaszolónak hogy nem euró hanem "csak" forint
júl. 28. 00:33
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
de a fidesznyik szokás szerint érdemben reagált... XD
júl. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kampányolt ezzel, ez hazugság, a politikai támogatás megvonásáról beszélt, nem pénzügyekről, ez 18 éve tisztázva lett, kissé le vagy maradva.
júl. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Morfondir ***** válasza:

"ma 00:34"

És, még csak nem is vagyok Fideszes... Csak érdekelt, mert valóban nem emlékszem ilyesmire.

Ezért kértem a linket is. Köszi, ha ide teszed. :)

júl. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Morfondir ***** válasza:

"ma 00:33"

"8 ezer milliárd", az "csak" Forintban sem kevés...

Tényleg keresem az erről szóló cikkeket, vagy bármit, de nem találom. :(

Ha, már linket nem küldesz, legalább annyit segíts, hogy melyik évben volt ez?

Köszi.

júl. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7:


Itt van lényeg:



A nyilatkozatban a Fidesz európai parlamenti képviselői tiltakoztak a beszéd olyan értelmezése ellen, mely azt a látszatot kelti, hogy Orbán Viktor az európai pénzügyi támogatások megvonását kérte. A valóság az, hogy mind Orbán Viktor, mind a FIDESZ európai parlamenti képviselőcsoportja ma is, mint ahogy az elmúlt két évben folyamatosan azért küzdött, hogy Magyarország minél nagyobb európai uniós fejlesztési támogatást kapjon, de kiállt az európai források átlátható és korrekt kezelésért is

júl. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Morfondir ***** válasza:

"ma 02:01"

Köszi. Ezt az "egy szem" korabeli cikket közben én is megtaláltam.

júl. 28. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!